Ви знаходитесь: Головна / Новини / У січні в Тернополі вибиратимуть краще «Різдвяне диво»

У січні в Тернополі вибиратимуть краще «Різдвяне диво»

Вибір кращого макету різдвяної шопки у Тернополі вже став традиційним. Цьогоріч цій затії також не зраджують. Тому вже у січні городяни зможуть оглянути усі хенд-мейд роботи, а журі оберуть найоригінальніші.

НАТАЛІЯ ГЛУХОВЕЦЬКА, головний спеціаліст міського управління культури і мистецтв

«Незабаром Різдво Христове. Одне з найвеличніших християнських свят в усьому світі, яке відображає величну подію народження нашого Господа Ісуса Христа. І, відповідно, за гарною традицією напередодні Різдва за підтримки Тернопільської міської ради у нашому місті проходитиме конкурс на кращий макет різдвяної шопки «Різдвяне диво».

Охочі взяти участь у конкурсі свої заявки можуть подавати в управління культури і мистецтв від сьогодні і до 5 січня.

НАТАЛІЯ ГЛУХОВЕЦЬКА, головний спеціаліст міського управління культури і мистецтв

«Макети мають бути виготовлені власноруч. Вони повинні відповідати автентичним зразкам. Параметр – до 70 сантиметрів повинен бути цього макету. Ну, і, відповідно, критерії оцінювання робіт мають бути оригінальність, розкриття теми і відповідність вимогам конкурсу».

В управлінні культури і мистецтв кажуть, цим конкурсом прагнуть зацікавити городян до вивчення різдвяних традицій за допомогою засобів народного декоративно-прикладного мистецтва. До слова, за виготовлення макету шопки можуть взятись установи, організації, підприємства, різноманітні заклади та пересічні тернополяни. Жодних вікових обмежень немає.

НАТАЛІЯ ГЛУХОВЕЦЬКА, головний спеціаліст міського управління культури і мистецтв

«Також ми залучаємо ще церковні громади нашого міста. Для них умови конкурсу є трохи іншими. Вони виготовляють не макет, а встановлюють в церкві повноцінну шопку. І, відповідно, журі буде оглядати ці шопки безпосередньо у церкві».

Подані на конкурс макети різдвяних шопок планують показати в Українському домі «Перемога» у січні. Тоді ж журі обере найкращі. Переможці, до слова, отримають грошову винагороду.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top