Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі активісти протестували під обласним лісгоспом

У Тернополі активісти протестували під обласним лісгоспом

Представники Правого сектора робочий тиждень вирішили розпочати із підпалу шин під Тернопільським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, що на вулиці Багатій. Кажуть, прийшли з конкретною метою – звільнення з керівної посади чоловіка, якого підозрюють у вчинені смертельної ДТП.

активіст Правого сектора

«Керівник Кременецького лісництва, який рік тому збив на смерть хлопчика і залишив калікою дівчинку, молоду також, 17 років. Зараз він залишається досі на своїй посаді, попри те, що він є під слідством, в нього є права, він далі водить машину, ніхто не забрав у нього прав, ніхто його не звільнив з посади, відповідно, це мотивується тим, що він зараз буде використовувати далі свою державну посаду, для того, щоб підкуплятися до суддів, прокурорів».

Представники громадськості Шумщини та Кременеччини кажуть, відвідують всі судові засідання по цій справі. Звинувачуваний свою провину у скоєному не визнає.

ВОЛОДИМИР МИРОНЧУК, голова Шумської громадської ради

«Ми вважаємо, що знаходячись на посаді, він має можливість впливу на підлеглих, які на нашу думку можуть давати неправдиві свідчення про те, що відбувалося того дня. Тому ми просили  і обласного прокурора, зараз хочемо звернутися до керівництва безпосередньо цієї людини, щоб вони, якщо не зовсім, то на час ведення слідства, розгляду справи в судді, він був відсторонений від займаної посади».

До палаючих шин діло не дійшло. Протестувальники  спершу рушили в кабінет одного з керівників обласного лісового господарства. Оскільки, начальник управління, як там пояснили, на лікарняному, на перемовини вийшов його перший заступник.

ОЛЕГ ЯРЕМКО, перший заст. начальника Тернопільського ОУЛМГ

«Щоб ви правильно зрозуміли, що обласне управління, воно не приймає директорів на роботу і не звільняє їх. Я просто хотів вам роз’яснити».

До того ж, як пояснює чиновник, жодних письмових звернень з ініціативою про звільнення директора Кременецького лісгоспу не надходило, ні від громади, ні від правоохоронних органів та суду. Почувши це, представники громадськості Шумщини та Кременеччини таке звернення передали.

ОЛЕГ ЯРЕМКО, перший заст. начальника Тернопільського ОУЛМГ

«Я звернуся сьогодні до голови обласної адміністрації. Можемо і разом з вами. Я звернуся до держлісагенства про те, що вимагає громадськість Шумщини і Кременеччини».

Як стверджує Олег Яремко, контракт на три роки обвинувачуваний уклав  з агентством лісових ресурсів України, воно і вправі його звільняти. А він може лише доповісти їм та голові обладміністрації про звернення громадян із проханням звільнити чиновника. В цей же день таку ініціативу направили і голові ОДА.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top