Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі засяяла головна ялинка міста

У Тернополі засяяла головна ялинка міста

У Тернополі засяяла головна ялинка міста. Запалили її символічно у день Святого Миколая. 19 грудня засвітились також і центральні вулиці міста.

ОЛЕЖИК

«– Меч, защіта. – А хто такий Святий Миколай, бо я не знаю, розкажи мені? – Миколай. – Хто то такий? Що він робить? – Чудеса».

У чудеса, що трапляються в ніч із 18 на 19 грудня, вірять не тільки діти, а й дорослі. Серед таких, до прикладу, пані Анна.

АННА

«Святий Миколай живе на небі, добро робить людям всім, приносить діткам подарунки. Всі чекають того дня з нетерпінням».

Жінка розповідає, у її сім’ї є традиція не лише обмінюватись подарунками, обов’язковим є і написання напередодні листів Святому Миколаю. Який, до слова, виконав чи не усі побажання восьмирічного сина пані Анни – Сергійка.

СЕРГІЙКО

«Розмальовки, шкарпетки, ігри, духи».

Тож не дивно, що засвітити головну ялинку міста вирішили саме в один із найбільш очікуваних днів – 19 грудня. Та перед тим, як це зробити, для малечі влаштували святкове дійство із вертепом і колядками.

«Агов! Агов! Чи пустите до хати?».

А зі сцени до дітей звернувся не хто інший, як Святий Миколай.

«Аби росли ви чистими, і щирими, і добрими, і щедрими, і вірними».

Опісля тернопільські пластуни передали городянам Віфлеємський Вогонь Миру.

НАТАЛІЯ ШИМКІВ, голова Тернопільського Пласту

«Віфлеємський Вогонь Миру символізує тепло, тепло і любов один до одного, мандруючи всім світом долає кордони, тим самим об’єднуючи всіх християн. Тож тернопільські пластуни передають цей Віфлеємський Вогонь тернопільській громаді. Аби ми всі могли запалити його вдома, а також запалити наші серця цією іскрою від цієї свічки благодатного Віфлеємського Вогню, щоби ми ставали щодень кращими».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Період новорічних і різдвяних свят має бути добрим приводом для того, щоби зробити добрі справи і допомогти тим, хто сьогодні потребує допомоги, допомогти тих, хто є нужденним. Вітаю всіх вас зі Святом Святого Миколая, вітаю з наступаючими новорічно-різдвяними святами. Бажаю всім вам, кожній тернопільській сім’ї, кожній тернопільській родині миру, злагоди, сімейного затишку, благополуччя і великих Божих благословіть. А тепер давайте попросимо усі разом, щоб від Віфлеємського Вогню запалилася наша центральна ялинка».

Окрім головної ялинки міста, святковою ілюмінацією засяяли і центральні вулиці Тернополя, зокрема Сагайдачного та Валова. До слова, закінчилося дійство освяченням різдвяної шопки, яку днями встановили обабіч драматичного театру.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top