Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі працівники «Домобудівника» перекрили вулицю

У Тернополі працівники «Домобудівника» перекрили вулицю

Сьогодні по обіді проїхати у Тернополі від зупинки «Текстильник» в бік «Універсаму» не могли ні пересічні водії, ні водії громадського транспорту. Не пускали, навіть автомобілі поліції. Працівники підприємства «Домобудівник» заблокували рух транспорту. Пояснюють, хочуть, аби їх нарешті почули.

Конфлікт довкола «Домобудівника» тягнеться ще з весни. Сюжет знайомий. Частина працівників підприємства не задоволена новими керівниками і називають їх не інакше, як рейдерами.

БОРИС МИКИТЧАК, мітингувальник

«Сьогодні захопили, на домобудівному комбінаті зайшли, розбили замки в столярному цеху, де знаходяться інструменти. Зайшли на домобудівний комбінат, всі вилучили документи. Зараз в конторі нема ніяких документів. Трудові книжки позабирали, всю документацію забрали. І ніхто до нас не прислуховується і люди вже не в змозі, вийшли на пішохідний перехід, просили, щоб помогти, ніхто нічого не помагає. Вимагають конкретно, щоб залишилися робочі місця».

Протестувальники безперервно рухались пішохідним переходом, що повністю унеможливило рух транспорту. Тому упродовж декількох годин дорога на проспекті Злуки була паралізованою. Автомобілі і маршрутки направляли в об’їзд. А ось чимало тролейбусів змушені були взагалі зупинитись.

ІВАН МАНЬКО, голова профспілкової організації ТОВ «Домобудівник»

«Хай нам вибачають тернополяни, що так сталося, ми не хотіли цього робити. Ми до кінця стояли на території, захищали колектив і майно колективу, але то вже вимушений хід. Апеляційний суд в Львові має відбутися 15 грудня. Сьогодні ми також пояснювали тим представникам, які прийшли до нас, говоримо, давайте почекаємо, поки відбудеться апеляційний суд. Буде рішення, буде судове провадження, тоді прийдемо до якоїсь єдиної думки».

Натомість, нове керівництво підприємства рейдерами себе не вважають. Запевняють, діють виключно у правовому полі.

ОЛЬГА ІВАНОНЬКІВ, виконавчий директор ТОВ «Домобудівник»

«Сьогодні прийшла виконавча служба для того, щоб виконати свій прямий обов’язок, всі зробити заміри, описати майно і так далі. Зовсім ніякого рейдерського захоплення, тому що це люди, які виконують свою роботу. Документи абсолютно не зникли. За рішенням суду, була міліція, яка виконувала рішення суду, був слідчий міліції, який і вилучив все це, воно все знаходиться в нашому відділку міліції. Тобто, якщо вже міліцію називати рейдерами, ну то я тоді не знаю, як це, навіть, сказати».

Що ж до робочого процесу, Ольга Іваноньків наголошує, підприємство працює, і звільняти нікого не будуть.

ОЛЬГА ІВАНОНЬКІВ, виконавчий директор ТОВ «Домобудівник»

«Ніхто нікого не звільняє, люди працюють. Нікого не замінили, скажемо так. Наприклад, навіть, на будові чи будь-де. Всі ті самі люди, які працювали. Ведеться будівництво, покінчується будинок. Зводитися почали інших два під’їзди, тобто, робота йде».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top