Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі презентували новий проект маршрутної мережі

У Тернополі презентували новий проект маршрутної мережі

Нову мережу громадського транспорту у Тернополі планують затвердити вже на початку 2016 року. А для обговорення та вдосконалення запропонованого проекту сьогодні запросили і тернополян, адже саме для їхнього комфорту запроваджують нововведення, стверджує начальник міського управління транспорту та зв’язку.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку 

«Наші мешканці, наші потенційні пасажири мали можливість ознайомитися. І сьогодні ми заздалегідь проінформували наших пасажирів, наших мешканців, про те, що сьогодні, вже вживу, хочемо зустрітися, тобто, міська рада, виконавчий комітет, зустрітися з нашими пасажирами, мешканцями, щоб більш детально, більш об’єктивно проговорити те, щоби хотіли бачити: які зміни, які доповнення, в тому, що є сьогодні в проекті».

Проте, запевняє, кардинальних змін у маршрутах не буде.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку 

«Жодної радикальної перетряски маршрутної мережі не буде, тому, що маршрутна мережа – це дуже делікатні речі, речі, до яких дуже привикають мешканці. Але так, як є така ситуація, що на сьогодні місця притягування наших мешканців змінилися, і вони самі апелюють, щоб забезпечити їх до цих місць громадським пасажирським транспортом. Власне, у цій маршрутній мережі і буде все відображено і їхні побажання». 

Вислухав питання та пропозиції тернополян і автор проекту Віталій Мазур зі Львова, щоправда лише по скапі. Зазначає, реорганізація і вдосконалення транспортної мережі у місті процес поступовий.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top