Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі провели змагання з фігурного водіння велосипеда

У Тернополі провели змагання з фігурного водіння велосипеда

Змагання з фігурного водіння велосипеда проводять вже другий рік поспіль для гуртківців обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій.

СЕРГІЙ БРИЧКО, методист обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту  та екскурсій учнівської молоді

«Це основи велосипедного туризму. Зараз ми культивуємо велосипедний туризм в нашому центрі. І безумовно зараз багато зацікавлених. У велотуризмі наші велосипедисти у мандрівках своїх не завжди їздять по дорогах, шосейках. Вони в більшості їздять якраз по пересічені місцевості і там різні перешкоди, які треба подолати. І тому елемент водіння, вот іменно це, для подолання  перешкод в мандрівці».

Учасники змагань з фігурного веловодіння демонстрували свої вміння та  техніку як індивідуальну, так і командну. Після чого журі визначало переможців у кожній віковій категорії.

СЕРГІЙ БРИЧКО, методист обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту  та екскурсій учнівської молоді

«Діти у нас трьох вікових груп. В  нас діти молодшої групи: це 5 – 6 класи, діти середнього віку: 7 – 8 класи, і діти старших класів: 9 – 11 класи».

Під час змагань діти проходили кілька ускладнених дистанцій.

СОФІЯ ОСАДКО, учасниця змагань

«Водіння велосипеда з різними перешкодами: вісімка, ущелина, ворота, змійка, колія і стоп лінія».

Софійка розповідає, до  змагань готувалася. Пригадує, в дитинстві не раз падала з велосипеда, але тепер впевненості та вмінь їй не бракує.

СОФІЯ ОСАДКО, учасниця змагань

«Спочатку в мене був триколісний велосипед, потім в сім років я вже пересіла на двоколісний, потім на кращий і вже на цей велосипед».

Не полінувалася встати вранці у перший день канікул, аби покататися на велосипеді, й інша учасниця змагань. Діана зізнається, протягом року наполегливо тренувалася, щоб вибороти призове місце.

ДІАНА ГЕВКО, учасниця змагання

«В парку тренувалася. Брала велосипед і каталася, і пробувала вісімку, і такі самі ми з тренером робили».

 Організатори хочуть такі змагання зробити більш масовими та традиційними. В планах на майбутнє – проведення відкритих чемпіонатів.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top