Ви знаходитесь: Головна / Новини / Із професійним святом працівників суду вітали траурним перфомансом

Із професійним святом працівників суду вітали траурним перфомансом

Квітами, однак покладеними біля домовини, вітали сьогодні із професійним святом працівників міськрайонного суду. Такий траурний перфоманс влаштували кілька десятків людей, які незадоволені рішенням Феміди.

НІНА СТОЛЯР, член кооперативу «Біла акація»

«А вот пише: «Тут суддя Сташків поховала наш кооператив «Біла акація». Надію на все, тому що від неї залежало все, тому що вона не правильно… договір розірвала, а майнових прав, кредиторських вимог вона нам відказала. От тому ми сьогодні отаку зробили акцію».

Мова іде про рішення, що винесли 17 листопада на користь забудовника, з яким, розповідають люди, вони вступили у дольову участь ще десять років тому. І до сьогодні ні грошей, ні квартир у них немає.

РАЇСА БОЙЦУН, голова ініціативної групи, голова кооперативу «Біла акація»

«І зараз, коли ми до нього підійшли і вимагали, щоби він продовжував будівництво, він від нас постійно вимагає грошей, а грошей ми сплатили 100 процентів кожен за свою квартиру. 127 чоловік уклали договори. І всі є потерпілими. Кошторис будинку – 22 мільйони, а ми, дольовики, заплатили 17 мільйонів».

НІНА СТОЛЯР, член кооперативу «Біла акація»

«Ну, а як? Я заплатила за 2-кімнатну квартиру 48 тисяч доларів, чистими віддала. Зараз це мільйон, більше. Як я можу то все кинути? Вже чоловік не дожив до того, діти, внуки повиростали на ту квартиру. Вже 10 років, рахуйте».

Протягом цього часу, стверджують люди, вони звертались і в правоохоронні органи, і в облдержадміністрацію, а нещодавно і суд. Жодних зрушень, кажуть, поки що немає.

РАЇСА БОЙЦУН, голова ініціативної групи, голова кооперативу «Біла акація»

«Суддя поясняє, а нащо вам це вже за стільки років? Ви плюньте на це все. Я розірву договори. А він, як будівник, буде будувати, а потім продасть ті квартири».

У міськрайонному суді коментувати ситуацію не стали, однак, пояснили, люди мають право на оскарження. Що вони, до слова, уже і зробили в Апеляційному суді. Тепер чекають його рішення.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top