Ви знаходитесь: Головна / Новини / Благодійний фонд «Карітас» запрошує переселенців на Святвечір

Благодійний фонд «Карітас» запрошує переселенців на Святвечір

 

Аби вимушені переселенці відчули різдвяний настрій та родинний затишок, благодійний фонд «Карітас» запрошує їх 6 січня на Святвечір. Кажуть, будуть і традиційні передріздвяні страви, і вертеп, і коляда.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, генеральний директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»

«Зародилася така добра ідея і думка, щоб цього року на Святвечір, ми, власне, не тільки розділяли ту радість Різдвяних свят зі своїми рідними, близькими, але й також залучили до цього тимчасово, або можна сказати, і декого і постійно переселених осіб з Донецька, Луганська, а також з поселень Криму».

Проект «Психологічна допомога вимушеним або постраждалим переселенцям» в «Карітасі» існує вже 2 роки. За цей час, розповідає Андрій Марчук, фонд допоміг більш, як трьомстам сім’ям, і продовжує робити це далі. Допомагають речами, продуктами, а цього разу вирішили поділитися настроєм.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, генеральний директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»

«Нам би дуже хотілося, щоб вони більше запізналися з нашими традиціями, з нашими обрядами. Я не хочу ображати, бо, можливо, в Донецьку також, і в Луганську, є Святвечори, але, очевидно, в час такий неспокійний, в час коли дуже багато є переживань, в час, коли люди знаходяться в таких депресивних, шокових станах, цей Святвечір допоможе їм через Христа народженого більше заспокоїтися».

Охочі можуть зголошуватися вже зараз.Відбудеться вечеря в приміщенні благодійного фонду «Карітас», що на вул. Замонастирська, 1.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top