Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Вихованки зарваницького колегіуму «Знамення» підготували бійцям АТО подарунки

Вихованки зарваницького колегіуму «Знамення» підготували бійцям АТО подарунки

Незважаючи на те, що свято Миколая вже минуло, учениці зарваницького колегіуму «Знамення» підготували для бійців АТО подарунки. Серед них і маскувальна сітка, яку дівчата плели своїми руками.

ІРИНА МЕРВА, учениця 11-го класу:

«На свято Миколая воїнам АТО ми робимо маскувальну сітку, а також подарунки. Ми молимось за них кожного дня і дякуємо їм за те, що вони оберігають нас».

Окрім сітки та молитов, школярки підготували для військових й інші подарунки. Кажуть, в них бійці знайдуть щось і для душі, і для тіла.

ЮЛІЯ ІВАСИШИН, учениця 10-го класу:

« Ми також хотіли поділитися промінчиками любові і вдячності до захисників нашої Вітчизни і зробили їм такі маленькі різдвяні подарунки. У мішечки ми поклали шкарпетки, щоб їм було тепло, шоколад, щоб їм було солодко, сплели також патріотичні файнички, а також туди ми поклали іконку Зарваницької Матері Божої, щоб охороняла їх від куль і снарядів».

Кілька тижнів тому отці із Марійського духовного центру в Зарваниці повернулися із зони АТО. Збираються туди і після Нового року. Якраз ними і передадуть учениці колегіуму свої подарунки бійцям.

о. МИКОЛА МЕДЮХ, сотрудник Собору Матері Божої на території Марійського духовного центру:

«Головне завдання, знову ж таки, церкви і її участь у цих подіях, які відбуваються – це показати, що ми є разом з народом. Що ми є та церква, яка готова служити нації, що ми є та церква, яка пропагує ідеї добра, справедливості, любові, милосердя, прощення».

Чергова поїздка зарваницьких капеланів на Схід, швидше всього, відбудеться в період між Різдвом та Йорданом.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top