Ви знаходитесь: Головна / Новини / В ОДА новий керівник департаменту освіти

В ОДА новий керівник департаменту освіти

5 січня урочисто представили нового директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА. Ним стала Ольга Хома. До цього вона працювала начальником відділу освіти Козівської райдержадміністрації. Заступник голови Тернопільської ОДА Іван Бабійчук каже, очікує від нового керівника позитивних та ефективних змін.

ІВАН БАБІЙЧУК, в. о. заступника голови Тернопільської ОДА

«Того креативу, який повинен покращити освітню послугу. Наша дитина повинна мати можливість отримувати якісну послугу. Її повинні підготувати до життя, складного життя, щоб вона була готовою, щоб вона була конкурентоспроможною в порівняні до інших дітей, які є там з областей, навіть, з інших країн. Щоб ми давали настільки якісну освіту, щоб наші діти були конкурентоспроможними у ХХІ столітті. Цих змін від департаменту освіти, від нового керівника департаменту освіти я очікую».

Нова очільниця, в свою чергу зазначила, успіх галузі залежить від допомоги і підтримки всього освітянського колективу області.

ОЛЬГА ХОМА, новопризначений директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА

«Ми не повинні зрадити бажання наших дітей. Бажання рости, навчатися і працювати у нашій державі.  Я вірю у вас і ваш професіоналізм. Що вашими знаннями, вашими вміннями і вашою підтримкою, повірте, на яку я дуже надіюся, ми зможемо створити ту освіту, де ми будемо мати націю гідну».

Нагадаємо, перед Ольгою Хомою керував освітою Тернопільщини Любомир Крупа, який тепер обіймає посаду заступника голови обласної ради.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top