Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі будують багатоповерхову парковку

В Тернополі будують багатоповерхову парковку

Скоро на місці звичайної стоянки автомобілів з’явиться сучасний багатоверховий паркінг. Першу європейську домівку для автомобілів розпочали будувати біля 23 школи, на перетині пр. Злуки та вул. Чубинського. У міській раді кажуть, вона частково вирішить проблеми паркування у дворах та охорону транспорту вночі.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста

«Найшовся інвестор, який готовий збудувати і вкласти власні кошти, там міських коштів не залучається, взагалі, в кількарівневу стоянку. Інвестор повинен зробити гарне асфальтування території, благоустрій території, відеоспостереження, шлагбаум. Зараз збудовані, йшла мова про те, що збудовані гаражі, як запевняє інвестор, збудовані зараз приміщення для охорони, для працівників і побутових потреб. І вже з весни почнеться зведення якраз багаторівневої стоянки чи парковки на цій території».

Попередньо, за проектом місця має вистачити для 160 автомобілів, каже Юрій Дейнека. Також передбачено гнучке ціноутворення, для людей, які проживають поблизу та на одноразове паркування. Оскільки, у бізнесменів є інтерес у зведенні таких об’єктів, незабаром багаторівневі стоянки будуть і на інших вулицях.

 ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста

«Оголошуємо конкурси і шукаємо інвесторів, і визначили місця під будівництво багатоповерхових стоянок і вони в нас вже зараз заплановані по вул. Спортивна, по вул. Будного, в Північному мікрорайоні, який буде забудовуватися, вони заплановані в мікрорайоні Кутківці, заплановані в мікрорайоні Пронятин, який теж буде забудовуватися в майбутньому».

Побачать тернополяни першу багаторівневу стоянку в місті вже під кінець року.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top