Ви знаходитесь: Головна / Новини / Замість землі бійцям запропонували квартири

Замість землі бійцям запропонували квартири

Законну землю учасникам АТО в Тернополі видають, однак вона не годиться під забудову, принаймні, у цьому переконують бійці та волонтери.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, волонтер

«Земля сама – горбиста місцевість, дуже високо залягає пісок, будуватися там неможливо. Хтось відмовляється брати, а хтось взяв і каже, а що я з цею землею маю робити? Коли ми зверталися в земельний відділ, нас запевнили, що будуть проведені там ре ультиваційні роботи і так далі, тобто все буде дуже добре, але це буде через кілька років. Ми передивилися кадастрову карту і знайшли ділянку землі на Підволочиському шосе».

У міській раді пояснюють ця територія не є вільною. Вона охоплює 12 гектарів, і частину продали на аукціоні, решта призначена під зведення цілого мікрорайону, так званого 6-го.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста

«Згідно плану на цій ділянці повинна бути побудована школа, повинен бути побудований дитячий садочок, повинен бути збудований автовокзал новий, повинен бути зроблений торговий комплекс, вся інфраструктура і, окрім цього, буде збудовано житло».

Однак, в міськраді знайшли компроміс. Забудівник, який виграв інвестиційний конкурс на ділянку на Підволочиському шосе, погодився в новобудові виділити бійцям квартири.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста

«В угоді підписали, що приблизно 75 квартир повинно бути виділено для учасників АТО чи інших соціально незахищених верств населення. Протягом наступних кількох днів повинна бути проведена зустріч із людьми, які претендують на земельну ділянку чи погодяться вони на отримання квартири, тому що за їх словами, не всі учасники АТО чи члени їх сімей мають змогу будувати житлові будинки, тому що всі розуміють, які це кошти. А отримати квартиру, чи одно- чи двокімнатну квартиру на новому мікрорайоні, звичайно, це буде не в цьому році, напевне, через рік чи трошки пізніше».

Хто не захоче квартиру замість землі, зможе отримати ділянку на Львівській трасі. Там чималий шмат землі у комунальну власність передав економічний університет.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top