Ви знаходитесь: Головна / Новини / За успішне навчання школярі отримуватимуть премії та стипендії
За успішне навчання школярі отримуватимуть премії та стипендії

За успішне навчання школярі отримуватимуть премії та стипендії

Щоб за свої старання школярі отримували винагороду – запропонував один із депутатів міської ради від партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність». Педагог Володимир Місько пояснює, учні зможуть претендувати як на премії, так і на стипендії, що, в свою чергу, посилить їхнє бажання навчатись.

ВОЛОДИМИР МІСЬКО, депутат Тернопільської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність»

«Стипендії отримають найкращі. Ті, які подаються, яких відбирає конкурсна комісія. Премію можна отримати за перемогу в обласній олімпіаді, всеукраїнській, в міжнародній, за досягнення якісь індивідуальні і одномоментні. Стипендія – це підсумок роботи учня упродовж навчального року».

Претендентів на стипендію обиратиме комісія, яка складатиметься з освітян, однак жодним чином, пояснює Володимир Місько, вплинути на результати ці люди не зможуть.

ВОЛОДИМИР МІСЬКО, депутат Тернопільської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність»

«Голови комісії постійної – я і профільний заступник міського голови. Це два співголови. Інші – це фахівці, методисти з інституту післядипломної освіти, можливо, представники вишів тернопільських. Тобто ті люди, котрі безпосереднього відношення до навчального процесу в середніх школах не мають».

Особливість цих стипендій, каже Володимир Місько, ще й у тому, що вони іменні. До прикладу, винагороду з фізичної культури планують присвяти спортсмену Андрію Юркевичу – Герою з Тернопільщини, який загинув у зоні АТО.

ВОЛОДИМИР МІСЬКО, депутат Тернопільської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність»

«Сума, на разі ми маємо пропозицію, з якою виходимо на сесію, пропозицію по 51 учневі, який буде отримувати стипендію в 300 гривень в місяць упродовж 9 місяців, в той час, коли буде тривати навчальний процес. Тобто це загалом для міста виходить приблизно 138 тисяч гривень. За основними предметами, які вивчаються в загальноосвітній школі. Більше того, ми розбавили музику на дві стипендії: стипендія з музики за вокал і за володіння музичним інструментом. Плюс добавили стипендію імені Володимира Лучаківського. Це за участь в учнівському самоврядуванні».

Раді, каже депутат міської ради від партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність», вони будуть і підтримці меценатам. Це допоможе їм зекономити частину бюджетних коштів.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Олександр

    Гарна ініциатива, але знову ми безпекові питання відкладаємо на далі. Пропоную добавити ще й КРАЩОГО учня з предмету ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ – одного юнака та одну дівчинку. Та нагороджувати їх
    14 жовтня, щорічно під час святкування, ДНЯ Захисника УКРАЇНИ.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top