Ви знаходитесь: Головна / Новини / З початку року внаслідок переохолодження загинуло 4 людей

З початку року внаслідок переохолодження загинуло 4 людей

Вихідними на ставі знайшли тіло 64-річного тернополянина. Причиною смерті, за версією правоохоронців, могло стати переохолодження. Також припускають, що пенсіонер був у стані сп’яніння. Тож надзвичайники ще раз наголошують, при сильних морозах вживати алкоголь категорично заборонено.

ІРИНА КРУПА, помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНСУ в області

«При сильному холоді не вживайте алкогольних напоїв. Алкогольне сп’яніння сприяє високій втраті тепла, в той час викликає ілюзію тепла. Додатковим негативним фактором є неможливість сконцентруватися на перших ознаках обмороження. Не паліть на морозі. Паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду».

Смертельний випадок, що трапився вихідними, не єдиний. З початку року, фіксують надзвичайники, в області через переохолодження загинуло ще троє людей. Дванадцятеро отримали травми. Тож, аби при загрозливих температурах зберегти своє здоров’я, рятувальники радять дотримуватись кількох простих правил.

ІРИНА КРУПА, помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНСУ в області

«Голодний шлунок теж не сприяє виробленню енергії, необхідної для боротьби з холодом. Вдягайтеся так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. Верхній одяг бажано носити не промокаючий. Тісне взуття і відсутність устілки можуть створювати передумови обмороження. Не виходьте на мороз без рукавичок та шарфу. У вітряну погоду відкритті ділянки тіла змащуйте спеціальним кремом. Не носіть на морозі металевих прикрас. По-перше, метал охолоджується до низьких температур швидше, ніж тіло, внаслідок чого можливе прилипання цих предметів до шкіри».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top