Ви знаходитесь: Головна / Новини / Лютий почнеться з тепла

Лютий почнеться з тепла

Останні дні січня будуть незимовими. Хоч вночі прогнозують невеликий мороз, вдень температура повітря підніматиметься до плюс п’яти. А на початку лютого варто чекати ще й опадів.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«31-го і 1-2 лютого при проходженні фронтів очікуємо, у нічні години, опади у вигляді дощу та мокрого снігу, в денні години – невеликий дощ із тими подібними температурними показниками. Нічні температури коливатимуться від двох морозу до трьох тепла, денні температури коливатимуться від 1 до 6 градусів вище нуля. Подібного характеру погодні умови ми очікуємо найближчі 5-7 днів».

Однак, варто бути особливо уважними на дорозі, адже танення снігу вдень та мороз вночі спричинять ожеледицю.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«З небезпечних явищ ми на сьогоднішній день можемо говорити про ожеледицю: вночі і вранішні години, на окремих ділянках доріг. Тому що в нас зараз відбувається активне сніготанення і багато доріг в денні години є чистими, сухими. Вночі і вранішні години на окремих ділянках доріг зберігатиметься ожеледиця і поривчастий вітер».

Оксана Софінська каже, останні 15 років фіксують підвищення температур у зимові місяці. Цьогорічна – не виключення. Однак, прощатися із морозами ще зарано. Зрештою, як кажуть в народі, лютий ще спитає чи взутий.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top