Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Михайло Головко вкотре відвідав бійців на Сході

Михайло Головко вкотре відвідав бійців на Сході

Напередодні Дня Соборності Михайло Головко відвідав бойові позиції та передав бійцям зведеної штурмової роти “Карпатська січ” необхідні речі, обладнання та смаколики. Поспілкувався з бійцями про стан справ у зоні бойових дій та політичну ситуації в цілому.

 МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України:

«Наші захисники, хлопці захищають Україну, борються з окупантами і якраз думка десь їх всіх однакова. Ми в жодному чині не повинні здавати українську державу, не переписувати Конституцію. З ким не спілкуюся – всі категорично проти цього, вважають, що це є реальною зрадою національних інтересів і закликаючи до всіх українців, які сьогодні десь можуть бути активними, щоби ми разом об’єдналися, об’єдналися в інтересах відстояти нашу державу. Щоб не дали можливості зрадити її».

Проблеми на фронті все ті ж: солдати обурені діями влади та ставленням до військовослужбовців. Вояки завжди наголошують, що ніколи не змиряться з окупацією України та захопленням Донбасу, що мир у нас буде лише у тому випадку, коли ми переможемо.

 МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України:

« По справжньому незалежними, вільними і господарями будемо відчувати це на своїй Богом даній землі. Тому закликаю всіх бути активними борцями, відстоювати національні інтереси, допомагати нашій армії і не відступати. А до влади звертаючись, що вони повинні задуматись, що рано чи пізно будуть нести відповідальність за свої дії, за зрадницьку позицію, за те, що вони торгують Україною, за то, що підставляють і здають національні інтереси. Слава Україні! Героям Слава!».

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top