Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міська рада знову запрошує молодь на стажування
Міська рада знову запрошує молодь на стажування

Міська рада знову запрошує молодь на стажування

Міська рада знову запрошує молодь на стажування. Охочі до 29 січня можуть подавати свої анкети. Після чого кращих відберуть на проходження трьохмісячного стажування.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, помічник міського голови Тернополя

«Є два типи стажування: повний робочий день і частковий. Один варіант – це по годині щодня, інший варіант – це 4 години протягом дня будуть працювати у відділах та управліннях міської ради. Ми їм дамо певні знання по проектному менеджменту, як це робити. Також, дамо знання, як зробити так, щоб міська рада підтримала даний проект і допоможемо втілити безпосередньо на практиці, тобто вони пройдуть повний комплекс від ідеї, до отриманих знань до втілення проекту на практиці за підтримки міської ради».

Відібрати планують, як і попереднього разу, близько тридцяти кандидатів. Перевагу надаватимуть тим, хто знає іноземну мову та має досвід діяльності у громадській організації.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, помічник міського голови Тернополя

«Це від другого курсу, це знання іноземної мови, це бажання працювати в міській раді, це бажання втілити певну ініціативу, це досвід роботи в громадських організаціях або в органах студентського самоврядування».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top