Ви знаходитесь: Головна / Новини / На тернопільському ринку жінка незаконно торгувала піротехнікою

На тернопільському ринку жінка незаконно торгувала піротехнікою

Поліцейські продовжують перевіряти, чи законно підприємці торгують піротехнікою. Як виявилось, не завжди. До прикладу, днями правоохоронці вилучили вогненебезпечного товару на суму 4 із половиною тисячі гривень. І це тільки в одному кіоску.

ІВАН РИБЧАК, начальник сектору інспекторів Тернопільського відділу патрульної поліції

«З 22 грудня 2015 року працівниками Тернопільського відділу поліції, а саме інспекторами Тернопільського відділу патрульної поліції, на території міста Тернопіль проводилось відпрацювання ринків, торгівельних закладів, супермаркетів, гіпермаркетів, а також обстежувались тротуари вулиць і прилеглі території до ринків, де може здійснюватись несанкціонована торгівля або торгівля без належних документів піротехнічними засобами».

Одну з таких яток дільничні інспектори поліції виявили днями на тернопільському ринку. Вдаючи, що продає новорічну атрибутику, підприємець незаконно торгувала і піротехнікою. Нагадаємо, її використання наразі у Тернополі заборонене, таке рішення ухвалила міська рада, у зв’язку з подіями на Сході. До слова, у вищезгаданому торговому кіоску працівники поліції вилучили піротехніки на суму 4 із половиною тисячі. Загалом же сума конфіскованої продукції, що її продавали без належних документів, становить близько 15 тисяч гривень.

ІВАН РИБЧАК, начальник сектору інспекторів Тернопільського відділу патрульної поліції

«Дане відпрацювання не закінчене, воно продовжується і буде здійснюватись до 15 січня 2016 року».

Поліцейські наголошують, торгівля піротехнікою підлягає обов’язковому ліцензуванню.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top