Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині затримали осіб, які виготовляли і продавали підроблений алкоголь

На Тернопільщині затримали осіб, які виготовляли і продавали підроблений алкоголь

На Тернопільщині виготовляли і тут же продавали фальсифікований алкоголь – це напередодні Нового року виявили працівники податкової міліції. Причетних до шахрайства осіб затримали, сьогодні триває досудове розслідування.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області

«Під час санкціонованих обшуків, які проводилися у підпільному цеху, в місцях реалізації фальсифікованої продукції, було вилучено 1,5 тисячі пляшок фальсифікату, 495 марок акцизного податку з ознаками підробки, спирт, знаряддя, яке використовувалось для вироблення даного фальсифікату, ну, і значну кількість порожньої тари та корків. Підроблена продукція, будемо казати, виготовлялась під видом брендів відомих українських виробників та упаковувалась відповідним чином з метою надання їй товарного вигляду».

Кілька таких же злочинів працівники податкової міліції фіксували і протягом усього 2015. Так, до прикладу, за минулий рік вони вилучили фальсифікованих підакцизних товарів на суму майже 4 мільйони гривень. Тож, аби заощадити і власні кошти, а головне – зберегти своє здоров’я, у фіскальній службі радять тернополянам бути більш уважними. 

«Область виготовлення нашої горілки є 19, код. Тобто наша горілка, яка виготовляється, має код 19. Якщо, може, ви пам’ятаєте, колись на автомобільних номерах код був 19, 14, тут ми бачимо код 11. Так? Бачимо, на нових пляшках це має бути нова етикетка, значить. При використанні тари такого типу корок має закручуватись щільно. Тут корок закручений майже руками. Також однією з ознак є наявність осаду».

До слова, за виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв і використання підроблених акцизних марок Кримінальним кодексом України передбачене позбавлення волі терміном до 10 років.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top