Ви знаходитесь: Головна / Новини / Померлий, в якого виявили «свинячий» грип, поступив в лікарню у важкому стані

Померлий, в якого виявили «свинячий» грип, поступив в лікарню у важкому стані

Про смерть чоловіка, в якого виявили вірус «свинячого» грипу, днями повідомили в обласному центрі. П’ятдесятирічний тернополянин звернувся в лікарню швидкої допомоги 16 січня. На той момент, як каже головний лікар закладу, в нього вже була тотальна двобічна пневмонія.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

«У хворого був цілий ряд супутніх захворювань дуже серйозних. Це такі захворювання, як цукровий діабет тип ІІ, гіпертонічна хвороба другої степені, легенево-серцева недостатність 4-го класу, ішемічна хвороба серця, ожиріння 3-ї степені, тобто, у пацієнта була серйозна надмірна вага».

На четвертий день лікування пацієнта перевели в реанімаційне відділення, однак через кілька днів він все ж помер від легенево-серцевої недостатності. Вже після смерті в чоловіка виявили вірус грипу А(Н1N1).

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

«Патоморфологічно, все-таки, стверджено – грип. Який був як провокуючим фактором при тяжких хронічних захворюваннях у пацієнта».

Зараз на стаціонарному лікуванні в закладі знаходиться 36 пацієнтів із ГРВІ, в одного з них вірус «свинячого грипу». Однак, стан, каже Ярослав Чайківський не важкий. Сьогодні ще одного хворого на цей грип вже виписали з лікарні, оскільки той вчасно звернувся за допомогою і отримав належне лікування.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top