Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працівники колишньої залізничної лікарні знову серед непорозумінь

Працівники колишньої залізничної лікарні знову серед непорозумінь

Працівники колишньої залізничної лікарні, а сьогодні лікувально-діагностичного центру знову серед непорозумінь. Раніше, нагадаємо, люди обурювались через затримку заробітних плат і брак коштів на комунальні послуги. Згодом це питання вирішили й фінансувати медзаклад взялись спільно міська та обласна ради.

МИКОЛА ВОЙТЮК, завідувач хірургічного відділення відділкової клінічної лікарні станції «Тернопіль»

«Згідно цієї угоди обласна рада повинна була профінансувати наш заклад на 4,5 мільйони гривень. Кілька прийомів фінансування відбувалося. Ще більше мільйона, приблизно мільйон і 300 тисяч гривень, з тієї суми залишається. І ми дізналися буквально вчора, що обласна рада подала апеляцію на рішення попереднього суду про відтермінування виплати цих коштів».

Працівники кажуть, поки що затримок по зарплатах немає, однак вони будуть, якщо суд відтермінує дату виплат обласною радою. Тож медики вирішили часу не гаяти, а прийти в установу й висловити там свою позицію.

ПЕТРО ЛЕВИЦЬКИЙ, директор-головний лікар КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» ТМР

«Забезпечено на 25 відсотків, закладено в бюджеті. Дальше кошти ми або самі на себе будемо заробляти, будемо шукати шляхи вирішення даної проблеми в тих законних рамках, які передбачені законодавством».

До слова, клопотання обласної ради суд задовольнив частково – дату виплат таки відтермінували, однак лише до 15 лютого.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top