Ви знаходитесь: Головна / Новини / Ремонт інфекційного відділення мають намір закінчити до весни

Ремонт інфекційного відділення мають намір закінчити до весни

Попри ремонти, інфекційне відділення продовжує приймати хворих. На щастя, каже головний лікар медзакладу, їх небагато, не набігає і два десятки. Своїх пацієнтів, показує Ярослав Чайківський, вони розміщують на першому поверсі, оскільки на усіх інших «кипить» робота.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

«Пацієнти з інфекційною патологією, які звертаються в наш лікувальний заклад, розміщуються на першому поверсі інфекційного відділення. Станом на сьогоднішній день ми маємо в місті досить благоприємну ситуацію з інфекційною захворюваністю і, як ви почули уже від завідувача відділення, в нас станом на сьогодні є шістнадцять хворих».

Розпочали роботи ще у жовтні минулого року, сьогодні ремонт на стадії завершення.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

«Передбачена була добудова до корпусу інфекційного відділення сходової клітки разом із ліфтовою і реконструкція внутрішніх приміщень інфекційного відділення. Станом на сьогоднішній день, як ви бачите, завершено на 95 відсотків роботи по добудові сходової із ліфтом. Станом на сьогоднішній день завершені роботи по 4 поверху на 100 відсотків, закінчуються роботи на 3 поверсі. І ще до кінця місяця будуть завершені роботи і по 2 поверху».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Термін завершення реконструкції, принципове питання, кінець лютого цього року. В кінці лютого ми прийдемо і переріжемо стрічки».

Сума коштів, яку виділили і з міського, і з державного бюджетів, чимала. За словами головного лікаря, після внутрішнього ремонту та добудови ліфта й сходової клітки частина грошей ще й залишиться. І реалізувати її також мають намір на реконструкцію, однак уже зовнішню.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Не зважаючи на те, що вона перебуває на балансі і є, по суті, інфекційною лікарнею Тернопільської міської ради, ми здійснили фінансування в обсязі 5 мільйонів гривень за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку Тернопільської області».

Нагадаємо, інфекційне відділення розраховане на шістдесят ліжок. Однак, за словами Ярослава Чайківського, прийняти медзаклад може і більшу кількість пацієнтів. Однак це питання уже вирішуватиметься на міському рівні.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top