Ви знаходитесь: Головна / Новини / Ситуацію в тернопільському училищі вивчають і освітяни, і поліцейські

Ситуацію в тернопільському училищі вивчають і освітяни, і поліцейські

Умови навчання та методи виховання вТернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та торгівлі детально досліджують і освітяни, і правоохоронці. Тернопільські поліцейські тепер «вивчають усі деталі, які стосуються не лише відеоматеріалу, але й озвучених студентами фактів незаконних обшуків викладачами, поборів, позбавляння стипендій не через оцінки, а поведінку». Триває і службове розслідування комісії департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Його результати обіцяють оприлюднити згодом. Нагадаємо, перевіряти Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі  взялися після оприлюднення відео, де учні цього навчального закладу перед усім колективом навколішки просять вибачення за куріння.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

2 коментарі

  1. Некорректно, конечно заставлять учащихся просить прощения на коленях перед общим строем. Почти отчитка провинившихся в трудовой колонии перед отрядами. Не намного лучше, если на социальной страничке студентки техникума с точно такой же специализацией – фотографии с курящими физиономиями, фразы о травке и многочисленные матюки в комментариям к фотографиям. Правда, после тонкого намёка часть из них была убрана.

  2. Сергій

    Слава Україні!!! Те, що відбулося в нашому Тернопільському училищі директором якого є Каплун, це не якесь там непорозуміння, чи щось незначне. Дуже повинно дивувати всіх патріотів і Українців з великої букви, що така не скажу людина займає таку відповідальну посаду. Колишній комуніст, який закінчив в свій час вищу партійну школу в Москві, який цілковито втратив совість і честь. Використовув і продовжує використовувати дитячу по великому рахунку працю як в училищі так і в своїх приватних справах і господарствах. Система штрафів яка існує в училищі і останні його методи покарання. Це далеко не повний перелік його злочинів за які потрібно нести відповідальність.
    В той час як умовно батьки таких дітей на передовій захищать ціною життів нашу Україну цей московський прихвостень ставить дітей на коліна. Це мрія Москви і Путіна поставити всіх нас Українців на коліна перед їхнім режимом. Не наведення порядку і тримання дисципліни керує ним. Я не педагог і на відміну від Каплуна не читав стільки педагогічної літератури, але мені зрозуміло, що для того щоб була дисципліна і порядок є інші методи які не принижують честь і гідність людини. Питання не повинно закінчитися просто службовим розслідуванням. Повинна бути адекватна реакція правоохоронних органів і враховуючи його минуле як випускника вищої партійної школи повинна бути ще й реакція СБУ.
    В свій час я стояв на Майдані з своїми побратимами. І стояв я не за сьогоднішню владу, не за особистостей, а проти побиття дітей, проти несправедливості, проти зла. Я за люстрацію яка обминула Каплуна. Його місце в мусорному баку, а не в кріслі директора. Такий “педагог” не повинен ломати душі наших з Вами дітей, принижувати і знущатися над ними. Свої методи виховання нехай він зможе в подальшому використовувати тільки в себе в сімейному колі і не більше. Це далеко не тільки моя думка. І вона повинна бути врахована.
    Героям Слава!!!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top