Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі вшанували борців за незалежність

У Тернополі вшанували борців за незалежність

Сьогодні відзначаємо День Соборності України. З цієї нагоди тернопільські активісти, духовенство та влада зібрались на Микулинецькому кладовищі, щоб вшанувати пам’ять загиблих Героїв.

Помолились, відправили молебень та поклали квіти на могили борців за незалежність України – так відзначили День Соборності у Тернополі.

ТЕОДОР, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

 «Універсал 22 січня 19 року, підписаний Винниченком і членами президії затверджував на всі часи єдність Української держави, всіх її частин: від Півночі до Півдня, від  Сходу до Заходу».

Офіційно в Україні це свято щороку відзначають 22 січня, починаючи з 1999.

ТЕОДОР, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

«97 років, майже століття, важкої боротьби. Змагання за єдність, за те, щоби кожен член нашого народу, його сини і дочки, жили, працювали, зростали, будували свої сім’ї , будували своє життя, виховували своїх дітей у єдиній, незалежній, вільній державі». 

Учасники заходу наголосили, вшановують і висловлюють вдячність не лише тим Героям, які полягли у минулому, але і всім тим, хто бореться за свою державу сьогодні.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Символічно, що святкування проводиться саме тут, де поховані ті, хто боролися за їхню незалежність. «Ми сьогодні вшановуємо їхню пам’ять,і сьогодні ми дякуємо тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає нашу Україну, тому що завдяки їм сьогодні  наша держава є, завдяки їм сьогодні українці відчувають себе господарями на своїй Богом даній землі, завдяки їм Україна буде мати майбутнє».

Окрім того, у рамках відзначення Дня Соборності провели урочистості в Українському домі «Перемога».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top