Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / У Тернополі відкрили нову амбулаторію

У Тернополі відкрили нову амбулаторію

Після кількатижневої роботи у тестовому режимі у Тернополі запрацювала ще одна амбулаторія. Знаходиться медичний заклад на проспекті Степана Бандери, що на Східному масиві, й обслуговувати він покликаний близько 20 тисяч жителів прилеглих вулиць.

РОСТИСЛАВ ЛЕВЧУК, начальник відділу охорони здоров’я міськради

«Амбулаторія почала роботу в тестовому режимі з 25 грудня. Ми вивчали всі зауваження, всі пропозиції пацієнтів. Їх буде враховано, буде виправлено. І, відповідно, відкриття цієї амбулаторії дозволить жителям Східного масиву безпосередньо звертатися за допомогою в амбулаторію, а не їхати в поліклініку №2».

Працює в амбулаторії 10 сімейних лікарів. За словами завідувача медзакладу Ірини Івашкевич, переїзд покликаний розвантажити роботу 2 поліклініки, де раніше знаходилась амбулаторія. А ще, передбачають лікарі, якість надання медичної допомоги суттєво покращиться, оскільки пацієнтам зможуть приділити більше часу та уваги.

ІРИНА ІВАШКЕВИЧ, завідувач амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №8

«Ну, в принципі всі ті самі функції. Плюс до того в нас є кабінет процедурний, де можна отримати ін’єкції, які лікар назначає, зробити аналіз крові, аналіз сечі, зробити кардіограму, визначити рівень цукру».

Покращити роботу в амбулаторії повинна й електронна черга. Ірина Івашкевич каже, сьогодні працювати із цим нововведенням вчаться як лікарі, так і пацієнти.

ІРИНА ІВАШКЕВИЧ, завідувач амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №8

«Йому вказується кабінет, куди він має звернутися, і його номер черги. Він може на лавочці отут чекати спокійно чи там в коридорі і спостерігати за монітором. І от 10 кабінет, 5 талончик, хто має, може зараз заходити до лікаря. Коли він вийде з кабінету, медсестричка натискає кнопочку. І вже висвітлюється, що шостий талончик, пацієнт із шостим талончиком може йти на прийом».

До слова, пацієнтів у перший офіційний робочий день амбулаторії не бракувало.

п. ВІТАЛІЯ

«Я здала аналізи. Тепер за результатами прийшла».

п. ІВАН

«Треба було мені, бо я медикаменти получаю. Ну. І аналізи… Я здав кров на цукор».

Загалом, каже начальник міського відділу охорони здоров’я, у Тернополі працює 17 амбулаторій, чотири з них, як, до прикладу, на проспекті Степана Бандери, відокремленні.

РОСТИСЛАВ ЛЕВЧУК, начальник відділу охорони здоров’я міськради

«Цей напрямок є надзвичайно перспективним. Ми в 2016 році також в бюджет заклали кошти на відкриття чергової амбулаторії у так званому мікрорайоні Аляска, де є значна кількість населення і є проблеми, щоби добратися до 2 поліклініки. Тому цей рік буде також присвячений розвитку первинної медико-санітарної допомоги».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top