Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі презентували туристичний портал області

У Тернополі презентували туристичний портал області

Зібрались у поїздку Тернопільщиною, але не знаєте, який маршрут обрати? Тоді вам може стати в нагоді туристичний портал області. Там, розповідають у департаменті розвитку інфраструктури, транспорту і туризму, потенційні подорожуючі знайдуть потрібну інформацію.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заступник директора департаменту  розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА:

«Це вже не буде просто сайт управління, де буде написано про «круглі столи», наради і семінари. Це буде портал, який буде охоплювати всі події, які відбуваються в галузі туризму. Ну і, знову ж таки, мати в собі повну інформацію».  

На сайті можна прочитати новини, знайти інформацію про міста і райони області, готелі, заклади харчування, культурні та природні пам’ятки Тернопільщини, дізнатися про різноманітні заходи та фестивалі. Також той, хто збирається у поїздку, має змогу обрати туристичний маршрут із запропонованих чи спланувати подорож самотужки, скориставшись інтерактивною картою.

«Якщо, наприклад, турист, який хоче потрапити з Тернополя в Язлівець, чув про Зарваницю, і хоче потрапити в Зарваницю, ми тоді просто перетягуємо на той населений пункт, який потрібно, і маршрут переформатовується, враховуючи той пункт, який потрібно. Або, наприклад, ми перетягуємо на місто Чортків. І, знову ж таки, в нас є Тернопіль-Язлівець через місто Чортків».  

На сайті є також розділ з контактами, скориставшись якими, всі охочі зможуть подати інформацію про певні об’єкти.

Подбали, запевняє Назар Яворський, і про те, щоб порталом було зручно користуватися власникам смартфонів чи планшетів.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заступник директора департаменту  розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА:

«Отут є і новини, і життя, і всі розділи наші, і календар. Тобто, скажемо, це є сучасна вимога.  Переважна більшість людей користується зараз такими пристроями. Тому, напевно, ми спочатку дивилися, яким чином це буде виглядати на смартфонах, на планшетах».

Адреса сайту  – ternotour.com.ua

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top