Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі увічнили пам’ять «Світляка» Андрія Дрьоміна

У Тернополі увічнили пам’ять «Світляка» Андрія Дрьоміна

Загиблому в АТО «Світляку» Андрію Дрьоміну у Тернополі відкрили меморіальну дошку. Гранітну згадку про нього як про бійця добровольчого полку «Азов», який загинув, захищаючи Україну, встановили на фасаді будинку, в якому мешкав Герой.

ВОЛОДИМИР, троюрідний брат Андрія Дрьоміна

«Він був людиною такою, що хоч ми й бачились часто, але як йшов здалека і мене бачив, в нього вже така улибка від вуха до вуха. Дійсно був «Світляком», оце його прізвисько».

Про те, що «Світляк» поїхав добровольцем, пригадує троюрідний брат Володимир, він не знав. Каже, уже звідти Андрій зателефонував йому і пожартував, що на морі. Друзі Героя згадують, поїхати на Схід «Світляк» вважав своїм обов’язком.

ВОЛОДИМИР, друг Андрія Дрьоміна

«Я його запитав, чого він їде на Схід. Він обіцяв, що він пройде бойовий вишкіл і буде навчати тут своїх побратимів, патріотів. А він сказав, побувши там, я не можу залишити хлопців, і не замінимих людей немає. Я піду, за мною підуть другі. Я хотів би, щоб це було правдою. Тому що Андрія вже немає більше року. А патріотів все менше і менше».

Загинув «Світляк» Андрій Дрьомін 10 серпня 2014 року під Іловайськом Донецької області.

ВОЛОДИМИР, троюрідний брат Андрія Дрьоміна

«Йшли в розвідку боєм. Тоді загинуло їх троє: Микола Березовий, Тетяни Чорновіл чоловік. «Сокіл» загинув пізніше, ще лежав довший час в госпіталі в Німеччині, його возили. По засідках в нього влучило п’ять снайперських куль, від яких він загинув».

Увічнити пам’ять «Світляка» вирішили у меморіальній дошці, а встановили її символічно на фасаді будинку, в якому мешкав Герой, на вулиці Крушельницької, 51 у Тернополі.

ВОЛОДИМИР, друг Андрія Дрьоміна

«Я хочу сьогодні при відкритті цієї дошки, щоби всі люди, які будуть проходити по цій вулиці, пам’ятали, що захищати Батьківщину повинні всі. Прийде час, і всі «світляки» зберуться докупи і захистять цю державу».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top