Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі є своя криївка
У Тернополі є своя криївка

У Тернополі є своя криївка

Унікальна та чи не єдина в Україні криївка знаходиться у Тернополі, а саме у другій загальноосвітній школі. Це місце водночас і музей, і навчальний кабінет, каже директор правового ліцею Інна Іванюк.

ІННА ІВАНЮК, директор ТНВК Школа правовий ліцей №2

«Школи всі побували, практично всі. Ми всіх люб’язно, всіх прийняли, показали, вони це знають. І вже є навіть такі, що прохають в нас типу оренди, що в нас приїжджають гості, можна ми покажемо вашу криївку. Немає питань. Ми єдина Україна, ми хочемо, щоби всі це знали, щоби всі це любили, всі це цінували».

Наповнювали криївку, пригадує директор правового ліцею, власними силами. Дещо віднаходили педагоги, а дещо вдалося зібрати її синові. Загалом у криївці одяг, посуд, меблі й навіть небоєздатна зброя.

ІННА ІВАНЮК, директор ТНВК Школа правовий ліцей №2

«Нам допомогла наша колега, власне яка є сьогодні завідувачем цієї криївки. Це – Інна Павлівна Гайдамаха, наш заступник, історик. На її території сучасного будинку стояв старенький дім її бабусі. Ми майже все вигребли звідти. Ну, а вже такі експонати… це все робив мій син. Він дуже цікавиться історією. Ми так вже люб’язно, хто що дарує, ми тут поповнюємо».

Діє у правовому ліцеї криївка вже три роки, каже директор Інна Іванюк, й зазвичай у ній проводять відкриті та уроки з історії України.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top