Ви знаходитесь: Головна / Новини / У 2016 році в ЗНО з математики будуть відкриті завдання

У 2016 році в ЗНО з математики будуть відкриті завдання

Не нові нововведення – ЗНО з математики знову міститиме відкриті завдання. Що ж стосується тестів із цієї дисципліни, то їх, каже заступник директора з питань зовнішнього незалежного оцінювання, ніхто не відміняв.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти

«Вона була ще у 2008 році, але потім у зв’язку з тим, що не дуже велика кількість учасників тестування бралися до її розв’язку, то закрили. Тому ці тести… Їх буде три завдання: 31, 32 і 33. Ці завдання будуть такі класичні задачі з алгебри і з геометрії, які потрібно розв’язати. І алгоритм розвитку буде перевіряти, увесь хід розв’язку буде перевіряти спеціально підготовлений педагог».

На даний час, розповідає Юрій Шайнюк, це єдина зміна. До слова, незабаром в Україні стартує реєстрація на пробне незалежне оцінювання. Саме ж воно відбуватиметься 2 квітня з української мови та літератури і 9 з інших дисциплін.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти

«Реєстрація на пробне тестування розпочинається 5 січня і триватиме до 30 січня 2016 року. Зайшовши на сайт Івано-Франківського центру, треба знайти рубрику реєстрація на пробне тестування. Засвічується програма. Поетапно потрібно здійснити всі кроки по реєстрації, роздрукувати відповідні документи, на одному з яких буде квитанція про оплату. Піти в банківське відділення, оплатити».

Також на сайті, зазначає Юрій Шайнюк, вступники зможуть дізнатись про місце і час проведення пробного ЗНО. До слова, на Тернопільщині, каже заступник директора з питань зовнішнього незалежного оцінювання, буде достатньо пунктів пробного тестування, і їхня кількість залежатиме від кількості охочих.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top