Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чоловікам пропонують контракт або мобілізацію

Чоловікам пропонують контракт або мобілізацію

Замість ще однієї хвилі мобілізації жителям Тернопільщини в обласному військкоматі пропонують працевлаштування. Бути чи не бути ще одному призову до лав ЗСУ, там кажуть, поки невідомо.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Ви чули заяву і Президента України, що за необхідністю і в разі подання клопотання від Генерального штабу ЗСУ можливо проводитись чергова 7-ма черга часткової мобілізації. Але на сьогоднішній день є дуже потужна альтернатива не проведення чергової черги мобілізації – це відбір на військову службу за контрактом».

Додатковою мотивацією для цього може стати розмір грошового забезпечення. Відтепер контрактники будуть отримувати щомісячно більше семи тисяч гривень.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Молодший лейтенант буде получати в районі 10 тисяч гривень. Солдат, водій, електрик, раіотелефоніст буде получати від 7 тисяч гривень і більше. Це без врахування ще деяких нарахувань, тобто менше вже получати не буде».

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара

«Військовослужбовці за контрактом раз в рік, крім тої заробітної плати, що вони отримують, отримують для вирішення соціально-побутових проблем один раз в розмірі грошового забезпечення. Крім зарплати, він ще отримує в розмірі заробітної плати матеріально допомогу для вирішення соціально-побутових проблем. Також при вибутті у відпустку отримує кошти на оздоровлення, також в розмірі однієї заробітної плати. Одна із привілей, які отримують військовослужбовці за контрактом – це безкоштовне навчання у вузах, здобуття вищої освіти, заочна форма навчання».

Контракт складатимуть на термін від 3 до 5 років. Серед вимог – повна середня освіта. Головний військовий комісар області каже, від того, як пройде зарахування на контрактну службу, залежить і масштаб чергової мобілізації.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Зарахування тих людей, які з сьогоднішнього дня зараховуються на військову службу за контрактом, автоматично знижується планове завдання по мобілізації. Тобто, оці контрактники, вони автоматично зараховуються в планове завдання по мобілізації. Це для всіх областей».

Нагадаємо, 7 черга мобілізації має замінити тих, кого призвали за 4-ю рік тому.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top