Ви знаходитесь: Головна / Новини / Як уникнути пожежі, радять тернопільські рятувальники

Як уникнути пожежі, радять тернопільські рятувальники

За минулий рік у нашій області виникло більш, як півтори тисячі пожеж. Лише за минулі вихідні рятувальники ліквідували 12. В опалювальний сезон, аби застерегти тернополян вони проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу і нагадують правила експлуатації опалювальних приладів.

ІРИНА КРУПА, помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНСУ в області

«Якщо підлога перед піччю дерев’яна, необхідно прибити перед нею металевий лист розміром 50×70 см. Не сушіть дрова чи білизну поблизу грубок та печей. Легкозаймисті предмети повинні знаходитися на відстані не менше одного метра від опалювальних пристроїв.Не забувайте, що димарі слід очищати щоквартально, а на горищі їх обов’язково потрібно білити. Забороняється розпалювати дрова в печі бензином чи іншими легкозаймистими рідинами».

Ще однією із поширених причин виникнення пожеж, за словами працівників УДСНС в області, є електронагрівальні прилади.

ІРИНА КРУПА, помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНСУ в області

«Щоб уникнути лиха потрібно вчасно відключати електроприлади від мережі. Не можна підключати в одну розетку багато електричних приладів, це може привести до короткого замикання та пожежі. Не користуйтесь електроприладами з ушкодженою ізоляцією, несправними або саморобним електричним запобіжником. Періодично перевіряйте стан  електропроводки в будинку».

Якщо виникло загоряння, рятувальники радять – не лякатись і зберігати спокій. У першу чергу відключити електромережу й негайно  викликати службу порятунку  за телефоном «101».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top