Ви знаходитесь: Головна / Програми / Без цензури / Без цензури. Андрій Каплун

Автор: intb

7 коментарів

 1. забрехався,забрехався! адже всі вже бачили сюжет по телебаченню як він підговорює учнів,щоб вони казали те що директорові вигідно!!
  думаю люди хотіли би щоб ви ще раз зробили прямий ефір з ним,адже все таки цікаво як би він тепер виправдовувався після останнього сюжету,який вийшов на телеекрани))

 2. Наталя

  Зі своіми методами виховання хай виховує своіх дітей! Не мав він права принижувати дітей. По сюжету, мені здається, цьому директорові потрібна порада психолога.

  • невідомий

   ,,,,ЧИТАТИ ВСІМ ,,,,, Опшім так я в чуся в тому училищі тощо я приват то томущо я хочу щоб в мене ще була степендія , . хах поставив на коліна, а напарі теж ставить коли пара проходить в нього якщо щось нетак сказав або нетак зробив / кже щоб дали йому ще хв то він заплатить а десь на сердині відео каже що училище голодує діти допомагають бо грошей нема щось обманьє . А нащот того що він буде сидіти то ні він відкупиться то полюбому а майстрів понамовляв щоб вони дітям казали щоб вони говорили що вони самі наколіна стали а ле це неправда він доних кричав ану вийдіть сюда і станьте наколіна і просіть вибаченя хлопці вийшли і стали біля мікрофона а він далі з криком я сказав наколіна ,,,,ЧИТАТИ ВСІМ ,,,,,

 3. Володя

  Після перегляду програми можна одне зрозуміти – всі виноваті лише один Каплун “правий”, лише Каплун – “психолог”, лише Каплун- “видатний педагог”. Він себе не можу контролювати навіть в прямому ефірі, підкреслюючи свою зверхність і ображаючи не тільки додзвонювачів але й ведучу, директора департаменту та психолога!

  • Доброволець

   Це правда, директор цього училища в першу чергу принизив гідність людини,дітей залякали а батькам сказали що їх дітей виженуть,тому вони дали відмову. Журналісти не дайте цю справу спустити на гальмах!!!

 4. Володимир

  Може Каплун і не правий, але як боротись з тими дебілами .які зараз вчаться в навчальних закладах ? Ми коли вчились теж подібне було, але якщо був не правий, то ніхто не нив. А тут всі такі бідні , але правил дотримуватись не хочуть.

 5. Каплун на моєму синові теж свого часу відігрався і також за те, що курив та щось не слухався на буряках, куди возили учнів (Там керував брат Каплуна). Виключали, мусила перевести в інше училище, де ним були задоволені

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top