Ви знаходитесь: Головна / Новини / Бійцям на Схід передали авто

Бійцям на Схід передали авто

В допомогу бійцям, днями на Схід тернопільські благодійники передали авто. Ремонтували його спільними зусиллями місцеві підприємці та активісти, а вже найближчим часом подарунок доставлять бійцям.

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради

«Від наших волонтерів, від волонтерського корпусу, від депутатів міської ради, від Блоку Петра Порошенка, відправляємо цей автомобіль на Схід для того, щоб наші військові могли його використовувати для своїх потреб».

ТАРАС БІЛАН, волонтер, депутат Тернопільської міської ради («БПП – Солідарність»)

«Перебрали все. Отак машину підняли, розібрали всю ходову  все повністю, вкомплектували. Тут поміняно, навіть, масло в коробці і подушки під коробкою замінені на нові повністю. Тобто, машина готова до експлуатації, років 3 вона буде їздити, хіба, якшо попаде на міну».

Передадуть автомобіль бійцям у сектор С. Поїде він не пустим, волонтер каже, збираються заповнити його необхідними речами.

ТАРАС БІЛАН, волонтер, депутат Тернопільської міської ради («БПП – Солідарність»)

«Передали з-за кордону натівську буржуйку, яка зовсім інший аналог має і, в принципі, використовується для цілого великого підрозділу. Також ємність на 5 тонн води, тобто, це уявіть, що це звичайний шарік до якого під’єднується насос  з водою і накачується 5 тонн води для цілого блок-поста. Потім, по мірі зменшення, шарік здувається і робиться маленьким, як маленька сумочка».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top