Ви знаходитесь: Головна / Новини / Великі платники податків із трьох областей України обслуговуватимуться відтепер у Тернополі

Великі платники податків із трьох областей України обслуговуватимуться відтепер у Тернополі

Для зручності великих платників податків в Україні відкриють п’ять додаткових сервісних управлінь. Одне із них передбачене й у Тернополі. І відсьогодні воно офіційно запрацювало.

ОЛЕКСАНДР ЛЕПЕТЮК, заступник начальника Міжрегіонального ГУ ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників

«Податкове законодавство у 2016 році передбачає, що усі великі платники податків мають обліковуватись в офісі великих платників податків. На сьогодні їх нараховується 1727 платників. Вони сплачують до державного бюджету 55 відсотків усіх надходжень. Ми розуміємо, що такі платники податків мають отримати найкраще в сервісі і найліпше обслуговування. Тому було прийнято рішення відкрити в Україні 5 додаткових сервісних управлінь, які мають наблизити Офіс великих платників податків до бізнесу».

Одне додаткове сервісне управління відкрили сьогодні й у Тернополі. Воно обслуговуватиме, повідомляє заступник начальника Міжрегіонального головного управління Фіскальної служби, окрім своєї області, ще й Хмельницьку та Чернівецьку. Загалом це 25 представників великого бізнесу.

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС у Тернопільській області

«Радий за те, що наші платники, а також великі платники Чернівецької області та Хмельницької будуть обслуговуватись тут, ну, хоча би тим, що не потрібно буде багато їздити для вирішення питань поточних. Надіємось, що в майбутньому буде збільшений штат працівників, щоби конкретна взята людина відповідала за конкретно взятого платника. Персональний менеджер для обслуговування – це дуже приємно. Нехай щастить. Ми надіємось на плідну співпрацю з Офісом великих платників».

Таке нововведення, пояснюють, зроблене задля зручності, оскільки відтепер сплачувати податки представники великого бізнесу зможуть фактично за місцем знаходження. До того ж, кажуть у новоствореному управлінні, це сприятиме збільшенню надходжень до обласних бюджетів.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Це позиція наших платників податків у Тернопільській області. Бо, як каже пан Степан Троян, каже, я не можу їздити до Львова, часу не маю. То, я думаю, що якраз таким людям, в рамках нашої програми децентралізації, треба створювати умови обслуговування, нормальні умови обслуговування в Тернопільській області».

До слова, Тернопіль став третім містом, у якому відкрили додаткове управління для великих платників податків. Попередньо такі ж установи запрацювали у Луцьку та Івано-Франківську.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top