Ви знаходитесь: Головна / Новини / Відробляти пропущені уроки тернопільські школярі будуть по суботах
Відробляти пропущені уроки тернопільські школярі будуть по суботах

Відробляти пропущені уроки тернопільські школярі будуть по суботах

Після карантину завжди постає питання: як наздоганяти пропущене. Зазвичай відпрацьовувати школярам доводиться по суботах. Не виняток і цей рік – один зі своїх вихідних тернопільські учні вже провели за партами.

ІРИНА СУМ, начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти міського управління освіти і науки

«Протягом січня у нас були пропущенні робочі дні у навчальних закладах у зв’язку із складною епідситуацією стосовно захворюваності на грип. Протягом цього періоду було пропущено 12 робочих днів. Через те, відновивши навчання, виникла проблема щодо відпрацювання цього робочого часу».

Однак днями Міністерство освіти України рекомендувало більше не відпрацьовувати у суботу. Та остаточне рішення залишається все ж за міськими управліннями. Ірина Сум каже, вони зустрілись з усіма директорами тернопільських шкіл, порадились й вирішили – наздоганяти будуть все-таки у вихідний. Однак відпрацьовуватимуть учні, пояснює Ірина Сум, не усі пропущені дні, а лише кілька, все інше надолужать на додаткових уроках або за рахунок ущільнення програми.

ІРИНА СУМ, начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти міського управління освіти і науки

«Враховуючи рекомендації Міністерства, ми запропонували керівникам для учнів 1-4 класів все ж таки навчально-виховний процес максимально організувати ущільненням тем відповідно до програм. А от для учнів 5-11 класів, погодьтеся, частина днів, які визначені на відпрацювання, іде за окремими графіками, а частина визначена також робочими суботами. Однак всі ці пропозиції були обговорені на спільних засіданнях педагогічної ради та ради школи у кожному навчальному закладі».

У які суботи будуть відпрацьовувати школярі й скільки їх буде, кажуть в управлінні освіти і науки, вирішуватиме вже кожен навчальний заклад самостійно.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top