Ви знаходитесь: Головна / Новини / В дитсадках відкрили нові групи за кошти ЄС

В дитсадках відкрили нові групи за кошти ЄС

Найменшим тернополянам облаштували групи не гірше, ніж в Європі. Завдяки коштам ЄС в чотирьох садочках міста вдалося відкрити нові групи.

Завідувач дитячого садочку №19, що на вул. Громницького, оновленням в закладі радіє, не менше, ніж самі діти. Каже, на Дружбі дошкільні заклади переповнені, тому відкриття нової групи для одно-дворічних дітей зараз вельми актуальне.

ВІРА БУРДЕНЮК, завідувач садочку №19

«Ця група не функціонувала більше 25 років і за цей період вона перетворилася на склад. Тут ми зносили все, що було непотрібне вже по групах вихователям. І самостійно відремонтувати, звичайно, що ми б не змогли. І туалет, і роздягальня, і спальна кімната, все-все-все. І ліжечка, і білизна, і подушечки – все дуже гарне, якісне. Дуже-дуже все таке, як має бути в садочку і для таких маленьких діток».

Відкрити 5 нових груп, одразу в кількох районах міста вдалося завдяки коштам Євросоюзу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Міська рада виграла конкурс. З ЄС отримала 80 тис. євро для створення нових груп в дитячих садочках. За ці гроші зроблено в 4 садочках 5 груп. В кожному садочку від 12 дітей в ясельках – до 25 в середній групі можуть бути в садку. Групи вже почали функціонувати. Дуже добре, тому що тут є і тернопільські діти, і також дітки наших переселенців, які приїхали зі Східних районів України».

Окрім шістнадцятого та дев’ятнадцятого садочків на Дружбі, нові групи запрацювали в першому, що на вул. Живова, та в двадцять другому на вул. Богдана Лепкого.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Це яка потреби, ми відповідно до реєстрації, яка потреба була влаштовувати дітей у садочок, єдиний в 19-му садочку – це група для раннього розвитку, для однорічних-дворічних діток. В цьому садочку – це трьохрічні. Це молодша група, і відповідно, ми плануємо вже, який попит буде в 22-му садочку. Якщо буде потреба і в чотирирічних діток, ми відкриємо таких дві групи».

Що ж до групи «раннього віку», що у садочку №19, то вона розрахована на 12 дітей. Оскільки місця ще є, то батьків просять звертатися.

ВІРА БУРДЕНЮК, завідувач садочку №19

«Запрошую батьків, які мають діток 2014-2015 року народження, щоб приходили до нас в садочок. Тому що саме для таких діток відкривається ця група, це група «раннього віку».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top