Ви знаходитесь: Головна / Новини / В міській раді поповнення

В міській раді поповнення

Більше двох десятків  молодих стажерів отримали можливість побачити, як працює міська рада з середини. Вже вдруге там влаштовують стажування для молоді.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, помічник міського голови Тернополя

«Конкурсний відбір був 2 дні. Протягом кожного з цих днів були керівники структурних підрозділів, начальників відділів управлінь, на які подавалися наші претенденти. Якщо людина хотіла стажуватися в управлінні транспорту, був начальників управління транспорту і він дивився, підходить ця людина чи ні. Тобто, одразу безпосередньо після проведення співбесіди людина знала – потрапляє вона, не потрапляє і до кого».

Щодня по кілька годин студенти виконуватимуть конкретні завдання в обраних підрозділах. Майбутній психолог Тетяна вирішила, що хоче стажуватися в управлінні освіти.

ТЕТЯНА СЕНДЕЦЬКА, студентка 1-го курсу ТНПУ ім. В. Гнатюка

«Сьогодні в мене вже був перший день стажування, я з відділом освіти, я познайомилася з працівниками. На майбутнє я буду шукати ці проблеми і ми вже вирішили, як ми будемо ці проблеми вирішувати».

Окрім всього, упродовж кількох місяців, дівчата та хлопці матимуть можливість реалізувати власні проекти для розвитку міста. Адже, саме їхніх креативних ідей та свіжого погляду очікують у міськраді.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Маємо досвід попередніх років, скажімо, було чимало успішних проектів. Для прикладу, навіть, проект фотовиставки про Тернопіль чи фотографії з відомими людьми, які вони ж самі ініціювали, а ми допомогли реалізувати. Один з попередніх учасників Школи молодого реформатора став депутатом Тернопільської міської ради цього року. Дуже сподіваюся на те, що ці молоді люди, які є досить активні, раз вони на це погодилися. Тому що вони будуть протягом 3 місяців стажуватися на безкоштовній основі. Вони будуть не тільки вчитися, а й певну роботу виконувати. Дуже сподіваюся на те, що вони зможуть реалізувати якісь свої власні ініціативи».

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top