Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі – європейська зима

В Тернополі – європейська зима

Цьогорічна зима, приємно вражає погодою. Що грудень, що лютий дивують теплом. Хоч морозити ще може в березні, найближчий тиждень різкого похолодання в гідрометеоцентрі не прогнозують. Атмосферні фронти, які проходять областю принесуть плюсову температуру вдень та опади у вигляді дощу.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«На 10 лютого ми очікуємо вночі без істотних опадів, а вранці та вдень – дощ. Поривчастий вітер до 17-22 м/с і температури повітря нічні: 1-6 тепла, денні: 5-10 тепла. 11 лютого ми очікуємо надходження з Італії на територію України циклону, тому опади очікуються у вигляді дощу та мокрого снігу, поривчастий вітер до 15-20 м/с і зниження температури повітря. Нічні температурні показники коливатимуться від 3 морозу до 2 тепла, денні будуть в межах від 0 до 5 градусів тепла».

Весь тиждень на Тернопільщині прогнозують вітряну погоду.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«Ми будемо під впливом циклону, який виходить з Італії, також будуть спостерігатися пориви вітру, тому практично весь тиждень в нас буде вітряний. При випаданні опадів у вигляді мокрого снігу, можливе налипання мокрого снігу, можлива ожеледь. Але такі параметри ми будемо уточнювати в короткострокових прогнозах».

Такі показники, каже Оксана Софінська, хоч не притаманні лютому, все ж близькі до кліматичної норми. І додає, кілька років тому, останній місяць зими вже дивував погодою. В 2012-му в цей період фіксували мінус тридцять і нижче.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top