Ви знаходитесь: Головна / Новини / В 2016-му Тернопіль чекає чимало оновлень

В 2016-му Тернопіль чекає чимало оновлень

У 2016-му Тернопіль продовжать оновлювати. Запланували по місту замінити дорожній одяг на чималій кількості об’єктів. В першу чергу ремонтуватимуть ті ділянки вулиць, де роботи розпочали ще в минулому році. Це зокрема на вулицях: Тролейбусна та Пушкіна. Чимала потреба, каже начальник відділу технагляду Олег Вітик, відремонтувати Микулинецьку та капітально оновити ділянку біля дамби Тернопільського ставу.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Дамба в досить, якщо не аварійному, то передаварійному. Ми її ремонтуємо щороку, ми, частково, перекладаємо бруківку. Але, виходячи з тих реалій, які ми маємо на даний час, все-таки, назріла повністю ситуація, яку потрібно вирішувати кардинально. І треба таки, я думаю, що з допомогою всіх важелів, які має міська рада, і з депутатами, які допоможуть, які виб’ють ці субвенції на ремонт цієї вулиці і дамбу цього року ми зробимо».

Новий вигляд отримає і набережна ставу, в районі «Циганки», а також ще одна алея в парку Топільче.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Всі знають, прозвучала цифра, яка дає право нам надіятися на те, що виконаємо дуже багато робіт в цьому році. Це ви знаєте, близько 160 млн. грн. Є всі, на мою думку, потрібні ресурси: матеріально-технічні, фізичні, людські ресурси, які можуть виконати забезпечення ось цих виду робіт і виконання всіх поставлених перед нами завдань».

До слова, ліквідацію глибоких вибоїн, завдяки теплій погоді розпочали ще два тижні тому. Таким чином, сподіваються уникнути аварійного стану доріг. А вже поточні ремонти розпочнуть із потеплінням ґрунту до плюс восьми.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top