Ви знаходитесь: Головна / Новини / Діти бійців АТО харчуватимуться в школах безкоштовно

Діти бійців АТО харчуватимуться в школах безкоштовно

Діти бійців АТО харчуватимуться в школах безкоштовно. Необхідні кошти виділять, за рішенням виконкому, з міського бюджету.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення про виділення понад 2 млн. гривень для потреб харчування дітей в закладах освіти, в тому числі для безкоштовного харчування дітей учасників АТО».

Також на виконкомі затвердили титульні списки ремонтів на 2016 рік.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Це передбачено відремонтувати 17 вулиць, 17 об’єктів, загальною вартістю майже 6 млн. грн. Також затверджений титульний список капітального ремонту зовнішнього освітлення в місті Тернополі на 16-й рік, а це 31 об’єкт, понад 2 млн. 100 тис. грн. Загалом, передбачено зробити капітальним ремонтом 17 міжквартальних проїздів, загальною вартістю понад 9 млн. грн.».

Відремонтують і об’єкти житлового фонду: покрівлі, ліфти, фасади будинків, а також близько півсотні дворів. Оновленою буде і набережна ставу, в напрямку пляжу «Циганка». Інший вигляд отримає ще два тернопільських бульвари Петлюри та Просвіти.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Тетяна

    Люди добрі!Мій чоловік вже майже рік знаходиться в зоні АТО,маємо двох діток шкільного віку,і сьогодні кажуть в школі платіть за харчування,бо змінилося щось там на “верху”!Де справедливість?Чому кругом брихня і неповага до тих,хто кожну хвилину ризикує своїм життям,заради кого?Болить душа за чоловіка,за дітей і розумію,що всім байдуже!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top