Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / З 1 березня запрацює ще одна телефонна лінія для подачі показників газового лічильника

З 1 березня запрацює ще одна телефонна лінія для подачі показників газового лічильника

Подати показники газового лічильника можна кількома способами: прийшовши особисто, надіславши поштою, через Інтернет або ж телефоном. Останній спосіб, кажуть на підприємстві, викликав серед тернополян чимало критичних відгуків. Оскільки додзвонитись і справді було важко. Та сьогодні, пояснюють у «Газпостач», вони активно працюють над вирішенням цього недоліку.

ГАЛИНА ГОЛОЮХА, заступник директора з постачання та обліку газу ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз»

«Буквально зі завтрашнього дня плануємо відкрити новий контакт-центр, нову лінію. Телефон це буде 51-95-95. Це буде один телефон, який буде з’єднувати 6 операторів».

Тож якщо раніше повідомляти показники телефоном можна було лише до 17, то тепер цю послугу надаватимуть на три години довше. Також у «Газпостач» нагадують, зробити це тернополяни повинні до 5 числа місяця.

ГАЛИНА ГОЛОЮХА, заступник директора з постачання та обліку газу ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз»

«Зараз за новим кодексом газорозподільних мереж необхідно фіксувати показники на 1 число, і передавати їх з 1 по 5 число. Це зараз правила змінені по всій Україні. Зроблено це для того, щоби було чітко зафіксовано календарний місяць».

Усі ці нововведення, кажуть у «Газпостач», покликанні і розвантажити роботу їхніх працівників, і зекономити час для тернополян.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Галина

    Доброго дня! Я хочу через кореспондентів ІН ТБ звернутися до правління тернопільміськгазу. Велике прохання звернути увагу на безкінечні черги в міськгазі по вул.Шептицького. Черги тягнуться аж на вулицю. Люди цілими днями змушені вистоювати черги і одним днем це не обходиться. Це просто знущання. Недавно жінці в черзі стало погано, викликали швидку. Необхідно прийняти міри для розгрузки операторів і для оптимального часу обслуговування людей.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top