Ви знаходитесь: Головна / Новини / Майбутні тернопільські поліцейські опановують ази професії у Львові

Майбутні тернопільські поліцейські опановують ази професії у Львові

211 тернополян, які вирішили поповнити лави нової поліції, зараз проходять навчання у Львові. За два місяці майбутні патрульні повинні освоїти 26 дисциплін. Аби встигнути, навчаються з понеділка по суботу, з 8:30 і до шостої вечора.

ПЕТРО ВИШИНСЬКИЙ, завідувач відділення підвищення курсів спеціалізації підвищеної кваліфікації Львівського інституту внутрішніх справ

«Викладачами в них є в основному спеціалісти з Міністерства внутрішніх справ, а також поліцейські. Також допомагають їм інструктори з Канади та США, які навчають їх деяким спеціальним прийомам. В нашому вузі, ми досить серйозно займаємося з ними на криміналістичному полігоні, де відпрацьовуємо дуже багато різних ситуацій. Особливо, по тактиці затримання злочинців, затримання транспортних засобів, шляхом їх ушкодження».

Особливу увагу приділяють вивченню тактики спеціальної та вогневої підготовки. Серед курсантів понад п’ятдесят представниць жіночої статті. Усі вони виконують складні завдання на рівні з чоловіками.

ІРИНА АНДРУСИШИН, майбутній поліцейський

«В нас зараз є тактична підготовка, де нас вчать самооборони, як правильно робити захвати, як правильно робити больові, для того, щоб захистити свою безпеку. Мені ще подобається, що нема такого, що я дівчина і для мене є якісь «поблажки».

МИКОЛА БОГАЧ, майбутній поліцейський

«Вчать дуже добре, претензій ніяких немає до викладачів. Хотілося б трохи більше часу, але я думаю, що всі ми відібрані, відібрані правильно і бачу так, з людьми спілкуюся, що не буде ніяких проблем».

Поміж охочими стати патрульними є і 14 учасників АТО.

ОЛЕГ ТИМОШЕНКО, майбутній поліцейський

«Ми, атошніки, приємно, що в нас є такі люди, в наших групах, що з нами пройшли відбір, свідомо сюди прийшли. Ми думаємо, що вони гідні своїх посад, гідні служити в новій поліції».

Вже в квітні, після завершення навчання та успішної здачі іспитів, нові поліцейські вийдуть на вулиці Тернополя, аби стежити за порядком.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУ Національної поліції в Тернопільській області

«Я надіюся на те, що ви, коли прийдете, ви знайдете належну комунікацію з тими працівниками, які зараз працюють, тому що це дуже важливо. Я, будучи керівником, дуже багато приділяю уваги комунікації і взаємодії між підрозділами».

Олександр Богомол, очікує, що новобранці гідно служитимуть закону та людям.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top