Ви знаходитесь: Головна / Новини / Молоді активісти разом із владою виокремили 10 пріоритетів розвитку Тернополя

Молоді активісти разом із владою виокремили 10 пріоритетів розвитку Тернополя

Співпраця влади та активної молоді сьогодні необхідна. Вона, переконані організатори зустрічі, допоможе Тернополю стати справді європейським містом. Прагнучи цього, кажуть, і зорганізували даний захід. На якому, у першу чергу, молоді люди висунули тернопільським очільникам чотирнадцять вимог.

РУСТАМ ЕРГЕШОВ, координатор ініціативи «Активна громада» в місті Тернопіль та коаліції «Прозорі ради» в Тернопільській області

«Це – розвиток зелених зон, їх інвентаризація, використання альтернативних джерел енергії, це і велоінфраструктура, це і збереження культурного надбання, з менеджменту це відкритість і прозорість, електронне врядування, розвиток транспорту і забезпечення процедур доступу громадян на сесії, на депутатські комісії, у виконавчий комітет. Ну, і би хотілося, щоби громадяни мали прямий доступ, прямий вплив… Можливо, цього року зробити бюджет за участі громадян, як це робиться в інших міста України».

Також, кажуть молоді активісти, хотіли б почути як бачить розвиток Тернополя місцева влада та політики.

РУСТАМ ЕРГЕШОВ, координатор ініціативи «Активна громада» в місті Тернопіль та коаліції «Прозорі ради» в Тернопільській області

«Наступний пункт – це 10 стратегічних напрямків розвитку міста, але саме від політичних партій. Якщо ми 14 представили від громади, ми хочемо ще почути десять конкретних завдань розвитку міста від партій. Тому що в них у програмах все було дуже завуальовано і дуже поверхнево. А сьогодні ми хочемо від них побачити чіткість».

Свої 10 стратегій розвитку Тернополя запропонував і міський голова Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Економія через ощадливість, а саме – це термомодернізація житлового фонду. Крім того, це – реконструкція 9 котелень. Новий символ Тернополя. Відкриття відреставрованої площі Героям Євромайдану і встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні. Модернізація і розвиток тролейбусної мережі. Продовження роботи по ефективній і доступній медицині. Наступне – це створення нових об’єктів благоустрою. Як я говорив, це ремонт Набережної ставу в напрямку пляжу Циганки, облаштування нових повноцінних бульварів з місцями відпочинку для дітей, для дорослих, спортивних. Є завдання – протягом 2016 року всі адміністративні послуги, які надаються через ЦНАПи перевести в електронний режим. Ну, і, звичайно, безпека держави. Це – допомога учасникам АТО, Збройним силам».

Також міський голова прозвітував, що зробили у Тернополі за 100 днів нової каденції. Серед переліченого і термомодернізація, і ремонт медичних та освітніх закладів, а також проведення ряду заходів культурного спрямування.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«До кінця 2015 року завершились роботи з утеплення будинків на вулицях Текстильна, 2, Оболоня, 19. Також замінено вікна в будинках на улицях Злуки, 59, Київська, 10. Раніше були завершені роботи по утепленню ще в 3 будинках. За останні місяці встановлено 7 камер зовнішнього відеоспостереження. Це Лесі Українки, 19, Пилипа Орлика, Старий Ринок, 5 і також біля Екстрим-парку. До кінця минулого року ми відкрили, вдалось завершити з допомогою Європейського Союзу і коштів Європейського Союзу ремонти і створити ще 4 нових групи. Крім того, 27 січня виконавчий комітет затвердив нову транспортну мережу міста Тернополя. На цій сесії буде, думаю, що депутати підтримають. Ми даємо 2 мільйони гривень на будівництво пам’ятника Героям Небесної Сотні».

Результатом їхньої зустрічі, каже молодь, має стати Резолюція форуму, де будуть вказані основні кроки та механізми досягнення потреб громади.

РУСТАМ ЕРГЕШОВ, координатор ініціативи «Активна громада» в місті Тернопіль та коаліції «Прозорі ради» в Тернопільській області

«За результатом сьогоднішнього заходу буде підписана Резолюція співпраці, серійна дорожня карта роботи громадськості, органу місцевого самоврядування і депутатських фракцій в напрямку цих 10 напрямків розвитку міста і 14 завдань від громади».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top