Ви знаходитесь: Головна / Новини / Надзвичайникам подарували нове аварійно-рятувальне обладнання

Надзвичайникам подарували нове аварійно-рятувальне обладнання

Нове аварійно-рятувальне обладнання подарували сьогодні обласному Управлінню державної служби з надзвичайних ситуацій. Використовуватись воно, каже начальник установи Віктор Маслей, буде при ліквідації різного роду аварій, пожеж чи дорожньо-транспортних пригод.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС України в Тернопільській області

«Головами обласної державної адміністрації, головою обласної ради було передано Управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій аварійно-рятувальне обладнання. Це – мотопили, дискорізи, електрогенератори, інше обладнання з матеріального резерву обласної державної адміністрації для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій. Це обладнання буде встановлене на пожежно-рятувальних автомобілях аварійно-рятувального загону».

Також надзвичайники представили частину наявної у них техніки. Яка, зокрема, використовується протипожежною службою цивільного захисту.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС України в Тернопільській області

«Було представлено піротехнічний підрозділ і його оснащення. Було представлено хімічний підрозділ з обладнанням на автомобілі, який був подарований нашими польськими колегами у грудні 2015 року. Крім цього, пожежний автомобіль, сучасний на базі газель, який по своїх технічних характеристиках практично може замінити зіли, які на сьогоднішній день на озброєнні є наших підрозділів».

Начальник обласного Управління каже, частину техніки подарували їм польські колеги, що, у свою чергу, суттєво зекономило витрати з державного бюджету.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС України в Тернопільській області

«За 2015 рік ми отримали 3 автомобілі. Якщо брати загальну вартість техніки, яка була передана польськими колегами тернопільському гарнізону, це буде десь більше, ніж 15 мільйонів гривень».

Що стосується технічного забезпечення загалом, то, каже начальник обласного Управління, його все-таки частково не вистачає.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top