Ви знаходитесь: Головна / Новини / На трьох поверхах інфекційного відділення завершують ремонтні роботи

На трьох поверхах інфекційного відділення завершують ремонтні роботи

Зустріти літо інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги планує у повній готовності. До цього часу мають закінчити ремонти як внутрішні, так зовнішні, а ще спорудити ліфт і сходову клітку. Головний лікар медзакладу каже, є всі шанси встигнути, оскільки сьогодні оновили вже четвертий та майже третій поверхи, у розпалі робота також і на другому.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

«Продовжуються роботи на 2 поверсі. Вони уже також на завершальній стадії, залишилися вже такі оздоблювальні роботи. Потім генеральне прибирання, і на кінець лютого ми готові будемо розміщувати пацієнтів на 2, 3 і 4 поверсі».

До весни в інфекційному відділенні планують також вмонтувати ліфт. А услід за ним візьмуться і за оновлення першого поверху відділення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Передбачено і окремо два санпропускника для дітей і окремо для дорослих. Передбачене окреме будівництво спеціальних очисних споруд саме для цього відділення. Тобто все, що потрібно, сучасні технології для лікування інфекції, буде збудовано у цьому відділенні».

Загалом на оновлення інфекційного відділення з державного та міського бюджетів виділили близько 9 мільйонів гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Перший етап робився ще на початку 2015 року. Тоді ми за рахунок коштів із міського бюджету завершили роботи на одному з поверхів. Далі розробили проект на решту. Власне на цю решту ми отримали частину коштів з державного бюджету. Фонд регіонального розвитку – це 5 мільйонів гривень. Різницю місто дофінансовує зі своїх власних коштів за рахунок бюджету міста Тернопіль. В загальному проект розроблений на 9 мільйонів гривень».

А поки робота «кипить» відділення продовжує приймати хворих. На щастя, каже головний лікар медзакладу, їх кількість невелика, тож місця на робочих першому та четвертому поверхах вдосталь.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

«Ми маємо на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні 46 пацієнтів. Із них хворих на ГРВІ і грип ми маємо 37 пацієнтів. Цілком вистачає цих площ на 1 і на 4 поверсі. Є у нас, як ви бачили, ще в палатах вільні ліжка. І там можна ще додатково госпіталізовувати до десятка пацієнтів».

Лікарня швидкої допомоги не єдиний медичний заклад, який оновлять у 2016. На низку місцевих лікарень, каже очільник Тернополя, цьогоріч також очікують ремонтні роботи та нове обладнання.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«У 2016 році у нас заплановано близько 4 мільйонів гривень, які підуть на потреби медицини. В основному це на придбання медичного обладнання, на проведення ремонтних робіт. Я розраховую, що це тільки початкові кошти. Бо ми традиційно кожного року плануємо одну суму, а протягом року маємо можливість дофінансовувати. Дуже хочеться в цьому році доробити роботи зі створення перинатального центру на базі Тернопільської лікарні №2 на Сонячному масиві. Тобто кожна лікарня має отримати частину якогось нового обладнання».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top