Ви знаходитесь: Головна / Новини / Операційну техніку з Франції отримала Тернопільська університетська лікарня

Операційну техніку з Франції отримала Тернопільська університетська лікарня

Уже не вперше Тернопільська університетська лікарня отримує технічну допомогу з-за кордону. Керівництво медзакладу каже, сприяє цьому їхня співпраця з благодійним фондом і обласною державною адміністрацією.

ВАСИЛЬ БЛІХАР, головний лікар Тернопільської університетської лікарні

«Ми співпрацюємо з благодійним фондом «Підтримки України», «Міжнародним фондом підтримки України». Це вже не перший транш цього фонду, який ми отримали, завдячуючи співпраці фонду, обласної державної адміністрації і адміністрації лікарні».

ЮРІЙ ЮРИК, радник голови Тернопільської обласної державної адміністрації

«Обладнання прибуло із Франції. Франція дуже активно працює з Україною у напрямку підтримки у цьому секторі».

Обладнання, що надійшло в Університетську лікарню, справне. Головний лікар медзакладу каже, техніка пройшла необхідне тестування й сьогодні вже активно використовується в операційних.

ВАСИЛЬ БЛІХАР, головний лікар Тернопільської університетської лікарні

«Це апарат Siarka – апарат для інтраопераційної рентгенографії, який дозволяє проводити малоінвазивні втручання в ортопедії. Це – частина обладнання, яка дозволяє робити оперативні втручання на спинному, головному мозку, органах тазу, з GPS-навігацією. Це ще не повний комплект, це тільки початок. Це – операційний мікроскоп, який дозволяє проводити оперативні втручання під операційним збільшенням. Плюс там монітори, дихальні апарати, дефібрилятор, апарати для вироблення кисню, так звані палатні концентратори».

Додатково медзаклад отримав дев’яносто матраців і різні розхідні матеріали, такі, як рукавички та деззасоби. Університетська лікарня, запевняють в обласній адміністрації, не єдина, яка цьогоріч отримає нове обладнання. Принаймні, кажуть, вони активно працюють у цьому напрямку.

ЮРІЙ ЮРИК, радник голови Тернопільської обласної державної адміністрації

«В нас обладнання, яке стоїть в медичних закладах, не є новим, не відповідає сучасним вимогам. Ми говоримо про те, що ми з цього року будемо запроваджувати практику оновлення сучасного обладнання».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top