Ви знаходитесь: Головна / Новини / Правоохоронці впіймали шахрая-залицяльника

Правоохоронці впіймали шахрая-залицяльника

25-ти річний чортківчанин заробляв кошти обманюючи дівчат. Одна з них шахрайство псевдо-коханого вирішила викрити і звернулася до правоохоронців. Розповідає, познайомилися вони в Інтернеті.

потерпіла

«Запросив мене на каву, я сказала, що по вихідних працюю в барі, що не вийде. Він, нема проблем, пиши свій номер. Я йому написала свій номер, він почав до мене дзвонити кожного дня, почав розказувати, що я йому дійсно сподобалася. Ми зустрілися, непоганий хлопчина, вихований, він мені сподобався і почалися відносини між нами».

Відносини в пари розвивалися стрімко. Вже через декілька днів після знайомства хлопець приїхав до своєї жертви додому. Упродовж двох тижнів зізнався у коханні, познайомився з рідними, запропонував одружитися та виїхати за кордон.

потерпіла

«Запропонував мені зробити папери і поїхати з ним в Лондон. Що він їде по справах, на якусь там співбесіду. Я спершу не погоджувалася, бо в мене небагата сімя, то треба багато коштів. Він мені сказав, що мені треба заплатити за якісь певні документи, а там він мені оплатить, він мені допоможе з коштами і я погодилася».

Поступово аферист виманював в потерпілої по 100-150 євро. Документів для виїзду так і не було, а дівчина зрозуміла, що її дурять. Як виявилося хлопець вже був ув’язнений за шахрайство. Та й на даний момент під слідством,  під домашнім арештом.

ОЛЕГ УРБАН, заступник начальника слідчого відділення Чортківського відділу поліції

«Є кримінальне провадження порушене за статтею 190, шахрайство вчинене повторно. Є два факти, звернулася жінка і звернувся чоловік, що також ввійшов в довіру і заволодів певною сумою грошей. На даний час в Чортківському відділені поліції триває досудове розслідування по двох кримінальних провадженнях».

Психологи ж радять, аби не стати жертвою шлюбних шахраїв, не треба бути такими довірливими.

СВІТЛАНА ЯХВАН, психолог

«Завжди потрібно думати і дбати про свої інтереси і навпаки, коли ти знайомишся з людиною, потрібно задавати собі питання:чому він проявляє до мене такий інтерес, чому він мені пропонує якусь допомогу. Ви десь бачили людей, які одразу після знайомства йдуть знайомитися з родичами, з батьками і пропонувати, що от я можу тобі помогти з роботою, поїхати в іншу країну, ще щось. Такого не існує в принципі».

Щодо шлюбного шахрая, він знаходиться під вартою, відкрили кримінальне провадження, за статтею – повторно вчинене шахрайство.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top