Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільським учням показали фільми про Героїв

Тернопільським учням показали фільми про Героїв

Назар Войтович, Устим Голоднюк, Олександр Капінос, Ігор Костенко,  Василь Мойсей, Василь Аксенин та Тарас Слободян – новітні Герої України. Це наші краяни, які під час Революції Гідності стали воїнами Небесної Сотні. Аби вони і далі жили в спогадах людей, телеканал ІНТБ створив серію фільмів «Люди. Майдан. Герої». Після показу в ефірі, автори стрічки вирішили показати її і в школах.

ОЛЕНА ГЕРАСИМЕНКО, автор сценарію «Люди. Майдан. Герої»

«Під час фільму, ми використовували, фактично, на кожному Герою є свідчення однокласників, вчителів, педагогічного складу, директорів шкіл. Вони розповідають, як в них проходило їхнє дитинство, розказували про те, які в них були успіхи, як формувалася їхня ідейна свідомість. Тому, я думаю, що це буде корисно почути, побачити кожному учневі школи. Я думаю, їхні серця не залишаться байдужими».

Покази фільмів відбудуться в кількох школах міста, у кожному мікрорайоні. Учні 12-тої школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого отримали змогу побачити стрічку першими. Колись у її стінах навчався один з Героїв Небесної Сотні – Тарас Слободян. Його добру вдачу там пам’ятають досі.

МАРІЯ ГУЦАЛ, директор школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого

«Дуже поважний, серйозний хлопець. Він дуже добре вчився. Активним був, брав участь в громадському житті школи. Я його дуже добре пам’ятаю. Він завжди мав свій погляд на життя, свою життєву позицію».

ІГОР СЕНІВ, товариш Тараса Слободяна

«Я з цією людиною 10 років відівчився в школі і не можу згадати ні одної ситуації, в якій я міг сказати, що ця людина погана чи поступила неправильно».

Кадри про Тараса Слободяна, учні школи, яка його виховала, дивилися особливо уважно. Тернополянин, учасник Революції Гідності зник у грудні 2013-го. Аж в березні 2014-го його знайшли закатованого на Сумщині. Ці та інші факти у багатьох викликали сльози і жаль. Кажуть, враження, навіть, важко описати.

ВІКА, учениця 10-го класу

«Мене дійсно вразило те, що в нашій країні є такі мужні люди. Особливо, на нашій Тернопільщині, які готові віддати своє життя за нас. Герої не вмирають!».

ВІТАЛІЙ, учень 10-го класу

«Пишаюся, хоч він вчився давно, але ми будемо завжди брати приклад з такого учня відважного, який відстоював права всіх нас на Майдані і загинув за це. Потрібно по школах частіше показувати такі фільми, щоб діти бачили, що є в нашій країні такі Герої».

Фільм «Люди. Майдан. Герої» до неділі ще транслюватимуть на телеканалі ІНТБ. Також найближчим його часом покажуть у 18-й, 24-й, 27-й, 6-й та в 1-й школах. Після чого, переглянути стрічку можна буде і в Палаці Кіно, що вул. Івана Франка, 8.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top