Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські лижні фрістайлери перемогли у Буковелі
Тернопільські лижні фрістайлери перемогли у Буковелі

Тернопільські лижні фрістайлери перемогли у Буковелі

Нещодавно вихованці Тернопільської гірськолижної спортивної школи  «Екстрім» повернулися з Буковеллю після завершення першого етапу Кубку України та Всеукраїнських змагань з могулу.

ОЛЕГ МАСИРА, золотий призер змагань

«Могульна траса це участок за довжиною 250 метрів, 250-270, покритий буграми рівномірно і двома трамплінами. Тобто спортсмен повинен проїхати приблизно 10 бугрів до першого трампліну, виконати акробатичний елемент, проїхати середній участок, десь приблизно до 30 бугрів, тоді  стрибнути  з другого трампліну і вже фінішувати».

Оцінюють час проходження, стрибки і, звичайно, техніку. Як і в попередні роки, наші спортсмени здобули чимало нагород. Цьогоріч стали кращими з поміж усіх учасників.

ОКСАНА ЩЕРБАНЮК, тренер з лижного фрістайлу ДЮСШ «Екстрім»

«В загальному здобутку ми привезли 22 медалі, з них сім в Кубку України, з цих семи – три золотих. Дві Масира Олег здобув, одну Вікторія Приймак. І в загальному також командному заліку наша Тернопільська область і сама школа ДЮСШ «Екстрім» здобула перше місце».

Юні спортсмени своїми результатами задоволені, однак, кажуть, основні перемоги ще попереду.

САША ЗІЛЬКО, призер змагань

«Я зайняв третє  місце на змаганнях під назвою «Sport Production» . Траса була досить складна, але я впорався, завдяки тренуванням».

ОЛЕГ МАСИРА, золотий призер змагань

«Займаюся вже тринадцять років, на змаганнях також десь стільки виступаю. З самого дитинства, це мені дуже подобається, це, напевно, саме краще чим я займаюся в своєму житті. І я досягаю в цьому якихось успіхів. І моя, напевно ціль номер один, це Чемпіонат України, виконати нарешті майстра спорту і доказати, що я самий кращий в Україні».

Попри те, що кожного року привозять десятки нагород різного рівня, спортсмени зізнаються, тренуватися на повну силу можливості немає.

 ОКСАНА ЩЕРБАНЮК, тренер з лижного фрістайлу ДЮСШ «Екстрім»

«Ми працюємо в таких екстремальних умовах. Екстремальний вид спорту, екстремальні умови, тому що самі бачите, яка в нас зима на сьогоднішній день, от, особливо в Тернополі. Хоча в Карпатах є сніг і суперники це Закарпатська область, Івано-Франківська область, такі сильні суперники. Також в Києві працює постійно така траса, яка засніжена, гарна і спортсмени мають можливість більше тренуватися. А ми так: «Прийшов , побачив, переміг». 

НАЗАР МОНЧАК, призер змагань

«Ну це перші дні було, що ми не стояли на трасі. Перший день приїхали, стали і зразу треба було стрибати щось, там не базу, а зразу сальто. І це було спочатку важко. Тернопільська наша команда – це одні з найсильніших, ну я так думаю, і один учасник з Івано-Франківська».

Довести, що варті першості і її втримати тернопільські фрістайлери плануютьвже найближчим часом.  Адже наразі готуються до наступних змагань.

ОКСАНА ЩЕРБАНЮК, тренер з лижного фрістайлу ДЮСШ «Екстрім»

«В двадцятих числах лютого буде другий етап Кубка України, також Всеукраїнські змагання і Чемпіонат України. На яких ми теж думаємо вибороти першість»

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top