Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські сноубордисти привезли зі столиці нові перемоги

Тернопільські сноубордисти привезли зі столиці нові перемоги

Юні спортсмени з шести областей представили свої команди на Кубку України зі сноубордингу в Києві. Змагалися у дисципліні – паралельний слалом. Три десятки тернопільських сноубордистів вкотре гідно представили свою область і школу зокрема.

ТЕТЯНА РОМАНИШИН, заступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ «Екстрім»

«В Кубку України з 6-ти областей наша Тернопільська область друге місце завоювала, поступившись лише Івано-Франківській області. А серед спортивних шкіл, 12-ти спортивних шкіл, ми перше місце маємо».

Загалом привезли 7 медалей, з них: три – срібні та 4 – бронзові. Кажуть, могло бути й більше, однак, і погода не сприяла, і суперники були сильні.

НАТАЛЯ, виборола 3 місце

«Погода була несприятлива, тому змагатися було трошки важче, ніж завжди. І це були рейтингові змагання, ми мали старатися, мали вкладати всі свої зусилля, щоб перемогти».

ТЕТЯНА, виборола 3 місце

«Приїхали нові суперники, зі всієї України, багато таких, що ми, навіть, не бачили, не думали, що вони такі сильні. Найсильнішими суперниками, вважається Закарпаття, також Івано-Франківськ, тому що в них є де тренуватися. І дівчина, яка виборола всі золоті медалі в нашій категорії також із Закарпаття. Тренується вони в Буковелі, в них є умови, де тренуватися».

Не дивлячись ні на що, дівчата все ж вибороли призові місця і вже готуються до ІІ етапу Кубка України зі сноубордингу.

ВІТА, виборола 2 місце

«На чемпіонаті я здобула 2-ге місце. В мене була досить важка категорія, в мене було 19 учасників. В перший день мені не вдалося вибороти, але в другий я постаралася і виборола друге місце».

Окрім всеукраїнських, попереду на тернопільських спортсменів чекають ще масштабніші змагання, Чемпіонат Світу.

ВІТАЛІЙ МОРАВЕЛЬ, старший тренер збірної команди України зі сноубордингу, тренер ДЮСШ «Екстрім»

«На Чемпіонат Світу серед юніорів в Словенії готується 5+5, зі всієї України. 5 хлопців і 5 дівчат. З міста Тернополя тільки буде їхати дівчина, Таня Копчак, вона якраз по віковій категорії проходить на цей відбір і буде представляти і Україну, і місто Тернопіль».

Кубок України для Тетяни став хорошим досвідом перед Чемпіонатом Світу в Словенії.  З Києва вона привезла одразу дві срібні нагороди.

ТЕТЯНА КОПЧАК, виборола 2 місце

«В перший день зі мною боролася дівчинка з Києва і я виграла в неї на 0,02 секунди. І на наступний день ми теж з нею між 2-м і 3-м змагались, то там вже я її на одну секунду обігнала».

Як вдасться виступити на наступних змаганнях, дівчата не загадують наперед. Але обіцяють тренуватися ще наполегливіше.

АЛЯ, виборола 3 місце

«Прагну до перемоги. На другий рік прагну зайняти перше місце».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top